Новак
Ove Decors Pasadena 42- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со рамка за пивот за туширање во сатен никел

Ove Decors Pasadena 42- in. W in. H Правоаголен аголен туш за туширање со рамка за пивот за туширање во сатен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4799.68

Ove Decors бесконечен 42 1/8 во комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање без рамка нуди вид на едноставна, стилска разноврсност што ги надополнува сите стилови на бања. Поставениот има хардвер за квалитет на врвен квалитет во финишот на сатен никел, и вклучува 29 во панел со широки врати, 10 во широка влезна панел, 33 во широк страничен панел, идеален за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. 41 5/16 до 42 1/8 in. Ширина x 34 1/2 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : PA0633200. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Metal Guard Technology - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој поглед на светлиот океан, врамена wallидна уметност, ја има измиената плоча на плажа на пристаништет�

Подгответе се да следите и да нападнете со овие симпатично жестоки диносауруси за играчки инспирирани �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи за�

Замената со директно вклопување ОЕ обезбедува соодветно вклопување, форма и функција...

Топлинските чорапи на женските затегнувачи на Muk Luks® го одржуваат студот и топлината Напредната термич�

Едноставни, но сепак привлечни, тркалезни дијаманти долго време посакувани за нивната чиста брилијантн

Уметник : Pissarro Предмет : City Scapestyle : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, ум�

Директно цврсто појас панталони е подготвено за вас да се преселите во и надвор од канцеларијата Едност

Метлата со голема површина на црна моќност од либман со голема моќност 18 инчи е дизајнирана за која било

Одржувајќи го реално со овие Наруто Канџи Лесно за носење, оваа опуштена мета е подготвена за викенд и с�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante Затворање : Стил на пуловер / Ес�

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов филтер за вода под мијалник? Оставете го на професиона

Зафатете го изгледот и чувството на шума инспирирана од природата во која било просторија со Catcoq зелена

Scroll