Новак
Современ тест за овулација на плодност, ленти за тестирање

Современ тест за овулација на плодност, ленти за тестирање

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Современиот тест за овулација на плодност ги наоѓа вашите 2 плодни денови, овулацијата на предикциите и ви помага да се добиете во синхронизација ~ со вашиот циклус. Овој тест е за секој со јајници без разлика дали се обидувате да имате дете или само сакате да ги разберете вашите образец на овулацијата. Тоа е 99% точен при отпуштање на лутеинизирачкиот хормон (LH) во урината и го идентификува вашиот LH на ниско, високо, високо, или нивоа на врв. Следењето на вашиот LH секој ден ви дава поголем увид во вашиот плоден прозорец и обрасците на овулацијата отколку што би ги добиле со стандардни тестови за овулација кои даваат позитивни/негативни резултати. Современ тест за овулација на плодност, 20 ленти за тестирање 99% точни при отштета на LH. Поприфатлива и исто толку точна како и на врвните брендови што ги наоѓате во продавниците. Бесплатната модерна апликација за плодност ги скенира и ги лоцира вашите резултати од тестот LH како магија со камерата на вашиот телефон, за да можете да го прикажете вашиот LH на пренапони, да ги идентификувате деновите на кои најверојатно ќе забремените, и временски секс или спојување околу нив . повеќе заморно отколку да или не резултат, овој тест открива LH на ниско, високи или врвни нивоа за да го преиспита вашиот LH на пренапони - дури и ако имате неправилни циклуси . бесплатна покана во модерната заедница каде што можете да се поврзете со други и да прашате експерти за плодност Вашите прашања.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Ажурирање на сончевиот ден! Опуштениот резервоар за замав од „Wonder Nation“ додава отпуштена вибрација на н

Потекло : Виетнам Слајдот ви овозможува дополнителна забава за вас Дизајн на куќи и прозорец Во кој се п

Овој елегантен Akdy 30 ”под аспираторот за опсег на кабинетот е управуван од стил, во кој има четкана надво

Пејте заедно со вашите омилени Божиќни кароли со младешки слики и мултиобоени нијанси од овој правоаго�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Оваа прекрасна шарена сензуална жена во крзно палто III платно уметност се печати со употреба на највисо�

Супер кадифен и удобен, овој марокански бушава килим од колекцијата Делукс Шаг е совршен нов додаток на

Завиткајте ја во топлина и ладен стил со оваа Атлантис Поларна руно целосна поштенска јакна Во поладни �

F17 T8 120 / 277 V 4 ЛАМП, F25 T8 120 / 277 V 4 LAMP, F28 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F32 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F40 T8 120 / 277 V 3 ЛАМП Универзал

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од Каролис Јанулиспрофесионално враме

Колачињата, путер од кикирики 16 мл (1 lb) 453 g Семејство и пријатели ќе се согласат со Метс Колачињата се нај

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност Димензии на кралот : .Надградет

Сет за кошула и нозе со две парчиња; Само јака со штанд со јака и стојат на контраст на внатрешната јака; 6

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Artwall "Тропска риба " Галерија обвиткано со плови платно од Дерек МекКреа е рачно изработен со нашиот потп

Иновативниот тим за игри Xpression Gaming е совршен за ентузијаст за игри како вас, што е вистински обожавател н

Со експертиза на реномираниот канадски производител на виски Дру Мејвил, богатата и ретката резерва е е

Scroll