Новак
Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен отворен обрач обетки за сите возрасти

Брилијантност фино накит Стерлинг сребрен отворен обрач обетки за сите возрасти

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 384.00

Отвори го твоето срце. Од колекцијата на убави накит од брилијантност, овие извонредни обетки на обрач се изработени од најквалитетното сребро што е позлатено во родиум за да се спречи оцрнување и одржување на бујниот сјај. Мерење на приближно 28мм во дијаметар, овие обетки на обрачот се изработени од цевководен сребрен плоштад, заоблени во форма на блескаво срце. Срцето е отворено на капакот на шарки, кој се користи за лесно обезбедување на овие обрачи на вашето место за пирсинг. Отворените срца претставуваат отвореност на вашата сопствена убов и идеалот да ја пуштите loveубовта во вашето срце. Површината на овие обетки од сребро срце е многу полирана за мазна текстура. Овие зрачни обетки на обрачот, ќе бидат додаток за секоја облека. Одлично за сите возрасти родиум позлатени. Полиран. Кликнете на врвот. 28 x 2 mm. обрач. Без камен. Возрасни. Деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Друг основен основен за додавање на вашата гардероба, немало каросеријата на границите на границите ви

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Благодатна и искривена, ламбата „Бланш тиква“ е сигурна дека ќе осветли секоја просторија со елеганци�

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Mega Scomp Classic BL Скокајте како професионалец со новиот злобен мега скок! Без разлика дали сте комплетен поче

Заедно засекогаш, овој два камен срце прстен ја претставува вашата вечна убов Овој романтичен прстен со

Уметник : Ванеса Биндер Предмет : Апстракт Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано п�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, к�

Деним панталони со суптилни детали Црна боја на тексас за обичен или класичен изглед Истегнете тексас з

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Scroll