Новак
Вентура M30HCW компјутерски велосипед

Вентура M30HCW компјутерски велосипед

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1359.84

Ventura M30 HCW е фантастична алатка за надополнување на вашиот велосипедизам! Одликувајќи се со безжичен пренос помеѓу центар и единица, овој компјутер има 30 функции! Тие вклучуваат струја/просечна/максимална брзина, тајмери, odometers, калкулатор за каденција и висина за мерење на искачувањето. Уредот е осветлен за лесно читање. Монтирање без алатки Направете инсталирање на компјутерот. Beе бидете воодушевени од тоа што може да ви го каже целиот овој велосипедски компјутер! Компјутер за велосипеди Ventura M30 HCW : Дигиталниот менувач не значи досадни жици што треба да ги напиете. Другите функции вклучуваат : монитор и аларм на отчукувањата на срцето, калкулатор за потрошувачка на калории, термометар, конверзија на метрика/англиски јазик и автоматско напојување вклучено и исклучување на уредот. Не се потребни алатки за да се монтираат на лентата или стеблото. Оценка за заштита на влегување 44 значи дека ништо поголемо од 1мм не може да навлезе во уредот и тој е заштитен од вода за прскање од која било насока. Вклучени се батерии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од Каролис Јанулиспрофесионално враме

Време е да распоредите пар панталони за кул удобност и стил Овие падобрански панталони од без граници и�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Иновативниот тим за игри Xpression Gaming е совршен за ентузијаст за игри како вас, што е вистински обожавател н

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност Приближ�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

Класичен стил го направи слатко во чудо нација бебе и деца со кратки ракави за деца со деца Освежена во ш

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation Дизајнирани со училишен стил на ум, овие

Scroll