Новак
Дизни Вини Пох бебе девојчиња худи, фустан, врвот и панталони, 5-парчиња Mi и сет на облека за натпревари, големини 0 3- месеци

Дизни Вини Пох бебе девојчиња худи, фустан, врвот и панталони, 5-парчиња Mi и сет на облека за натпревари,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Овој сет од 5 парчиња го олеснува облекувањето на вашето бебе девојче во сите различни облеки. Одликувајќи се со Вини Вини Пу во забавни отпечатоци, овој сет на облека е направен да се меша и да се совпаѓа со фустан, да се поштеди качулка, симпатичниот врв и два пара пријатни панталони. Прави одличен подарок! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи, 1 фустан, 1 горе и 2 пара панталони. Карактеристики на качулка : прикачен аспиратор; поштенски фронт; долги ракави; детали за руфла; Графички принт од предната страна. Карактеристики на облекување : стил на пуловер; екипаж; долги ракави; печатење на сите; Две џебови на лепенка однапред. Врвни карактеристики : стил на пуловер; лажички врат; долги ракави; печатење на сите; работ на зелена салата. Карактеристики на сивите панталони : стилизирање на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Patеб на лепенка однапред со графички принт. Карактеристики на жолти панталони : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; детали за руфла; Графички принт на нога. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Вини Пух облеката поставена за девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата за килими за перформанси за перформанси во главните теми има свежи нови бои кои се во тренд

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Овој сет на рамки за слики од 3pk 4x6 е дизајниран за прикажување на слики од вашето куче Секоја рамка е црн�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Подобрите домови и градини со прозорци на Пајсли додаваат допир на паначе во која било просторија во ва�

Ова трендови Интернационал Симпсонови : Дрво Куќа на хорор постер на bartидот на Барт е дизајниран со вис�

Ова кратко се карактеризира со цврста градба и супериорна изведба исто како и Бен Хоган Машката изведб�

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Овој комплет за капаци на тропските растенија со шема на шема беше направен од супер мек квалитет на дво

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Scroll