Новак
Студио Бактон Студио Абигеил модерна сива ткаенина и темно кафеава завршена дрво за јадење 2 парчиња сет за јадење со 2 парчиња

Студио Бактон Студио Абигеил модерна сива ткаенина и темно кафеава завршена дрво за јадење 2 парчиња сет за

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2767.84

Брилијантен раскош пристигнува во флексибилен дизајн со прекрасниот стол за јадење Абигеил. Направено во Малезија, ова модерно парче издвојува благодат со цврста рамка од дрво, поставена со кадифен пена и тапациран во мека ткаенина. Потпирачот за грб има зачудувачка геометрија со кривини што се преклопуваат за јасно прекрасен дисплеј за отворено. Абигејл бара склопување и е опремена со засилени нозе за одлична стабилност и поддршка во елегантен дизајн. Овозможувајќи исклучителна подготвеност, столчето за јадење Абигеил носи воздух на елеганција во секоја пригода. Севкупно : 18,50 "W x 17.80 " D X 37.40 "H; Седење : 18,50 " W x 15.90 "D x 18.90 " H; Потпирач за грб (од седиште нагоре) : 18,70 "H; дозвола (од подот нагоре) : 16,90 " H; Современиот сет вклучува две (2) столчиња за јадење. Конструиран од дабово дрво. Потпирач за грб на отворено. Подготвена со пена и тапациран во ткаенина. Заштитени нозе. Мерки за седишта 18,90 "високи од подот. Потпирачот за грб мери 18,70" од седиштето нагоре.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Панталони со лесна облека од чудо нација има вашето бебе или дете момче покриено и изгледа симпатично...

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set

Креветот за платформата за остатокот од дрво со тапациран вертикален канал на главата е стилски и здрав

Обичниот чевли со солиден ајкула се наоѓа на обвивка од ткаенина во стилот на Шерпа, која додава топлина

Омилен вентилатор МЛБ капа / капа Сент Луис кардинали, Стил : Основен, боја : морнарица / црвена, големина

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Упат�

Hereенски наследство со висок пораст Пантин одземник на корените на работната облека на нашиот бренд, жен

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата Заедно со цицање

Розалин по лесен улица го поставува трендот за Сандал за летна удобност што ја баравте Дизајниран со де�

Класичен отворен кардиган од време и TRU е совршен за гардероба на секоја жена Идеалното парче за положув

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Создавањето на ставање заедно никогаш не било полесно! Овој елегантна породилна туника врвот има фигур�

Подобри домови и градини есенцијално масло, спреј за простории, лаванда и камилица, 8 мл : Трансформирајт

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Ако барате одличен резервоар за да го облечете во теретана, да трчате работи или само да се дружите дома,

Georgeорџ е британскиот бренд кој мора да нуди квалитетна, тренд мода со допир на стил на Велика Британија..

Калдвел 16 "место во целта 9 дијамант, сила со висок контраст : Боја со голема видливост за да се види на до

Чекор во шик стил со балетскиот стан од Brinley Co Овој чевли има класичен стил на зашилен пети со разоткриен

Нејзините очи и прстенестиот прст ќе искраат светло кога ќе ја претставите со овој прстен за земање зди�

Scroll