Новак
Бебе тренд Тренд Тенго Тратен систем - Moondust - сиво

Бебе тренд Тренд Тенго Тратен систем - Moondust - сиво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2719.84

Технички детали Цел на пол : Унисекс. Минимална тежина на детето со задниот дел : 4 килограми. Претворете го шетачот во систем за патувања со комбинирање на шетачот на танго со вклученото седиште за новороденчиња. *Во споредба со Baby Trend® EZ Ride5 Travel System Baby Trend Treng Travel System - Moondust - сива супер -брза едната рака е 30% покомпактен и стои кога е склопено. Вашето дете ќе ја цени ексклузивната кабина за удобност, комплетна со екстра долга крошна и визир со вградена заштита UPF 50+, Делукс ткаенини со врвно подлога и суспензија со двојна рамка за да се обезбеди непречено возење. Максимална тежина на детето со задниот дел : 35 килограми. Безбедност на 5 точки со лесно прилагодување на една рака и ослободување на копчето. Тип на прицврстување : 5 точка.Запуштете се со совршен спој на квалитет, удобност и стил кога вие и вашето дете заедно го доживувате патниот систем за патувања Trend® Tango. Прифаќа новороденчиња од 4-35 фунти. Стил : Тренд за бебе Трендо Танго Тратен систем. Позиционерот за мобилни телефони прифаќа режими на портрет и пејзаж и вонбрачни држачи за чаши со флексибилно. ЕПС-апсорбирачка пена за енергија за супериорна заштита на главата на главата. Али седиште за новороденчиња и база вклучува 4-35 фунти седиште за новороденчиња. Удобна кабина со преголема крошна со заштита од 50+, премиум подлога и двојна суспензија. Голема корпа за складирање со преден и заден пристап. Кога е преклопен, шетачот на танго е 30% покомпактен*. Број на артикли : 1. Лесен, елегантен дизајн обезбедува лесна маневрирање. Премиите на родителите вклучуваат удобно компактно брзо преклопување, голема корпа за складирање со преден и заден пристап, современа родителска конзола со позиционирање на мобилниот телефон и две екстра-длабоки држачи за чаши за флексибилно-фигури кои ќе ги задржат вашите големи шишиња со вода безбедни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Служете ги гостите коктели во стил со количката Zane Bar Оваа трајна метална количка има две огледални стак

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за Mercedes Benz CLS400 2019 : Дизајнирано прилагод

Setsport Deluxe Aluminum Cook Set, 5парчиња Овој луксузен 5 парче полирано алуминиумски готвач поставен од Stansport ги има �

Мекиот, лесен екипаж на екипажот од атлетски дела е совршен за теретана, грешки или само да се повлече и �

Е изедначи ултра тенки влошки со флексибили, престанува да протекува до 8 часа со помош на три слоја на з�

Овие папки се суштинско снабдување со канцеларија Покрај тоа, вклучивме слот за визиткартички со тради�

• Впечаток за врвен квалитет Giclée на архива хартија со висока резолуција • Професионално врамена и мон�

Изработено во ткаенина за дишење, активниот резервоар за перформанси на Layer 8 ве одржува да се чувствува�

Овој Трендс Меѓународен ТВ МАРВЕЛ стрипови ТВ essесика onesонс Постер за wallидови на камера е дизајниран с�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Слаби фармерки што се обликуваат вртете се себеси затоа што не сонувате! Фармерките со среден пораст на

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Совршено за вашиот стил или вонреден стил на отворено Овој елек со качулка од руно од Вранглер ја завршу

The Roundabout Premium Comfort 26" Bike Tire provides a smooth and enjoyable riding experience Use it for riding on the street, bicycle paths, or other urban terrain This Bell bike tire come

Уметник : Курт Шаферсјубјект : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

Помачки и стилски, овој прекрасен срцев шарм сигурно ќе го воздигне вашиот личен стил Благодарно суспен

Гинсу Чикара серија од 5инчен нож Сантоку нож Ginsu Chikara Series се фалсификувани од јапонски не'рѓосувачки чел

Ролетни од дрво без безжични безобразни безобразни се направени по обичај за совршено да го вклопат ваш

Ширење kindубезност со Снупи и Вудсток Симпатичните шорцеви за кошарка со кикирики сигурно ќе станат ваш

Дозволете им да ги започнат своите потпетици и да бидат ирски за денот во оваа забавна и празнична маица

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни Основана

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено Направен�

11 / 4 Карат Т.В Розово позлатена сребрена перница Сваровски и кубни цирконија дијаманти со двојно ореолс�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Добијте ја опрема што ви е потребна за вашата следна игра на теренот и додадете малку талент во вашата ф�

Scroll