Новак
Трговска марка ликовна уметност „Лисја Скелет Темен Фабриккен“ платно уметност по дизајн Фабриккен

Трговска марка ликовна уметност „Лисја Скелет Темен Фабриккен“ платно уметност по дизајн Фабриккен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Уметник : Дизајн Fabrik Kens Ubject : Abstract Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има златен скелет на лисја што ја пополнува рамката. Истакнати бои : сива, црна, тен која ја опфаќа работата на некои од најдобрите светски современи уметници и фотографи, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Златен скелет на лист што ја наполни рамката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Правилната опрема оди на долг пат Оптимизирајте ја вашата рутина на тренингот со активни ткаени шорцев�

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Севкупна тежина на производот : 12 фунти Големина (30" H x 45 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре Стил : образно Голе�

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Барате да ја внесете естетиката на цементот во вашиот простор без да ја пробиете банката? Нашата основн�

Овој официјално лиценциран колегиум ѓердан е направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик Состојб

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Чекор во смел стил со лак акцент стилето потпетици од Brinley Co Овие пумпи за каиш на глуждот се карактеризи

Комплет за везови ТобинБејби : Однесете ме дома Овие симпатични дизајни прават одлични подароци Само ст

Едноставноста на формата и праволинеарниот профил на оваа рамка за сложени слики од дрво е идеална за о�

Влезете во див нов дизајн со овој подигнување со потпетици од Brinley Co Овој подигнување на микрокалф се од�

Нашите клиенти се радуваа на претскажувачот на овој чевел Делани е ново ажурирање на омилениот клиент...

Закачете ја оваа кофа на wallидот и пополнете со кондензиски растенија или други разни предмети...

Клин Корк Корк Корк е забавен и свеж Со својот заоблен плута ѓон и неговиот сјај за патенти на шик, обичн�

Ова интересно печатење на платно на вентилаторска палма е совршено во согласност со тековниот тренд на

Овој прстен го прикажува извонредниот создаден Руби врамен од ореол од бел CZ Сметавиот скапоцен камен е

Безжичното полнење е предвремено со нашиот телефон за компатибилен телефон Magsafe® Едноставно поставете

No Bondarie 5 Pack Jersey Thong е задолжително во вашата фиока за заплашувања! Овие пакувања доаѓаат со пет различни б

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Wireица четкан вметнат панели од венери од борови, со жица, цврсти бор рамки, обезбедувајќи уникатна текст

Одете далеку оваа сезона Отворен блок пета од душата ве носи насекаде каде сакате да одите и пошироко...

Уметник : Шеила Голденсубјект : Флоралстил : Современа трговска марка ликовна уметност „Пописка мемори�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Овој сет на Chalis Challis на Wonder Nation и графичка маица е одличен додаток за секоја гардероба за девојчиња! Овој

Еден пар сандали на Викторија К Гладијатор со лента за глуждот и дизајн на Росовер на предниот дел на SSNDA

Направено од алуминизиран челик за издржливост, Walker Premium Pipe е произведена со прецизни свиоци и се провер

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Размислете за вашите омилени спомени со ова официјално лиценцирано огледало за лого Автентичното умет�

Realtree WAV3 Неонски цитрус Камо мажите со долги ракави за изведба на риболов е направено од репродукција (ре

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна �

Scroll