Новак
Поштеда на патеки за патрола

Поштеда на патеки за патрола

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Вашиот мал херој ќе ја сака оваа симпатична патрола за патрола со патеки. Прекрасната Скај е прикажана на предниот дел на овој џемпер со качулка со "Патрола на шепа " отпечатена во букви со сјајни сјајни букви. Направено од мека мешавина од памук-полиестер, овој џемпер нуди супериорна удобност и одличен стил. Манжетните со ребрести и затворање со целосна должина се сигурни дека ќе ја задржат топло и пријатно додека трча наоколу со пријателите или седи за попладневна закуска. Парот со удобен пар фармерки и нејзините омилени патики за да го заврши овој изглед. Достапно во големини 2 T - 5 T. Девојка за деца од Патрол Девојче Скај Костим Зип Худи : 60% памук, 40% полиестер. Џемпер на девојчиња. Предна графика на Скај. Прицврстена аспиратор со графички очила. Предна целосна затворање на поштенски патенти. Ребрести манжетни и полите. Две џебови на странични страни. Удобност без ознаки. Достапно во големини 2 T - 5 T. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно одделно или со слични бои, нежен циклус, не се бели, да се исуши, железо на обратна страна на најниско поставување по потреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Willе бидете подготвени да ја погодите водата со патентираниот дизајн без затегнување и едноставна механ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е подготв

Донесете ја текстурата Кошулата со ракав на Raglan Raglan Raglan е модерен фаворит за преземање Опуштена и ретро,

Raider RushВозрасна MXBLK / G лесна градба на школка со фиберглас со аеродинамична надворешна обвивка дизајн на

Современите моменти од Гербер носи современ стил и целодневна удобност во гардеробата на вашето малечк

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Портокаловата пиншион, е вешто изработено од земја / куќа за уметност од вистински уметници Со сеопфатн�

Тема : Animalsивотни Стил : Поп артпродукција Тип : Сребрена рамка, Црна матка, акрилна трговска марка ликовн

PETS First ја доби својата репутација во обезбедувањето на секој сопственик на миленичиња со премиум лиценц

Нашите ленти за глава додаваат совршена количина на талент на која било облека Секое парче е направено �

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот...

На денот кога ќе ја побарате раката во брак, чест ја со овој заслепувачки прстен за ангажман на дијамант�

Атлетски работи машки боксерски брифи 90% полиестер, 10% спандекс Мека микровлакна од половината...

Scroll