Новак
Stuple Industries Задебелен Виножито кармин Дијамант Глам Детал Модел на платно wallидна уметност, 36, дизајн од Медлин Блејк

Stuple Industries Задебелен Виножито кармин Дијамант Глам Детал Модел на платно wallидна уметност, 36, дизајн

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметничките дела се однесуваат на : уста; Усна; Виножито, дијамант, шема. Дизајн од Медлин Блејк.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање в

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска

Подготвени да се претставиме со обесени презентации во различни големини 24 "x 32" Недовршена галерија со �

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка лико

Уметник : Велингтон Студио Субјект : Флоралстил : Тропски прооден вид : Галерија обвиткано платно Арттис

Создадено во согласност со визијата на уметникот, доаѓа ова прекрасно уметничко дело што рефлексира уб�

Уметник : Дарен Вајт Фотографија за фотографски предмет : Пејзажапелатива : Модерен и современо произво�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Таг за багаж на Савана, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници...

Сонцето е усогласено, е вешто направено уметничко дело од средниот век од вистински уметници Со сеопфат

Енрикета Аренсбург Отоњо, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници...

Уметник : Кортни Прахлсубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со направете се себеси горд од платното во студиото Wynwood, пр

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка лико

Уметник : Крис Пашкесјубјект : Апстракт Стил : Индустриски прооден вид : галерија обвиткано платно уметн�

Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, меуми и приватни колекционери Со неделни изданија, пок�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со цветниот аранжман x од Wynwood Studio Canvas, прекрасно цветно бук�

Тема : Animalsивотни Стил : Поп уметност Тип : Црна рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметнос�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

Уметник : Мајкл Jackекссопјубјект : животни Стил : Тип на крајбрежје Продукција : Галерија, обвиткано со пл�

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Тема : Maps Style : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметно�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Уметник : Пјер Леклерскубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Кауаи пл�

Уметник : Vision Studio Subject : Cuisinestyle : ModernCentury Modern Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подготвено за вис

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметнос�

Scroll