Новак
PlayGro Curly Critter, Панда

PlayGro Curly Critter, Панда

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Симпатична панда карактер кадрава прстен со живописни бои и обрасци за визуелна стимулација. Неговата уникатна форма е лесна за малите прсти и раце на бебето да ги сфатат и да ги истражат нивните фини моторни вештини.Панаж Количина : 1 Карактеристики : Микс на текстурирана пластика создава интерес и поттикнување на тактилен развој. Ibrивописни текстурирани мониста поттикнуваат тактилен развој и го охрабруваат бебето да се чувствува и да размислува за развој на когнитивни вештини. Звукот на Ратл го охрабрува бебето да ја тресе играчката, додека Девело.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Постојано во движење? Овие Ultra Lux Comfort FlexToGo комунални панталони од Ли се направени да останат во чекор со �

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Овој печатен печатење на наметка Cheetah е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција И

Овој тренд на меѓународниот Фокс Рон не е во ред Постерот за wallид за алгоритам за пријателство е дизајн�

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и в

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Пријатно комбо помеѓу кошула и јакна, издолжената количка е совршено слојно парче за фармерки и бела ме�

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Scroll