Новак
Подобри домови и градини 1 2 '' l 7 8 '' w црна бања суета со мијалник врвот

Подобри домови и градини 1 2 '' l 7 8 '' w црна бања суета со мијалник врвот

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

"Подобри домови и градини 24 1/2 '' l x 18 7/8 '' W единечен мијалник бел бања суета склопување потребен простор за зачувување и зајакнување не е вклучен). Кога сте подготвени да ја замените таа стара, уморна суета во бања со свеж подобар домови и градини со целосна суета со единечна мијалник. Дизајнирано со мијалник за бела смола, врати од меко затворање, многу простор за складирање, простор за складирање, простор за складирање, простор за складирање, простор за складирање, и слободна форма што го олеснува инсталирањето на овие суети се совршен избор за луѓето кои бараат модерен допир без да жртвуваат стил или функционалност. 18 7/8 '' W). На 24,49 ”l x 33,94” h x 18.9 ”во големина, овие мијални суети е полесно да се постават како индивидуални поставени парчиња во голема мастер бања или самостојни парчиња во паметни, покомпактни гостински бањи каде просторот е неопходност. Одлично за домови или станови! . Направено од МДФ. Една (1) Предметна дупка за тапа. Димензии на мијалникот : 24,49 инчи напред до назад x 18,9 инчи широк x 4,5 инчи длабоко. Не вклучува тапа и исцедување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Модерно преземање на класичен ранец, без граници за граници што ве одржува организирани додека сте во д�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент...

Богатиот сос е заплеткан со лосос и туна за вкусна влажна текстура, осигурувајќи дека вашето писе ја јад

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

TRW Suspentizer Stabilizer Bar Bar Bushing Kit изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство...

NFL екипаж вратот Раглан, кратки ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавни

Преземете го удобеншик стил ова лето во кафени станови Faux кожата на горе истакнува дизајн на кафезпети �

Raybestos RLine Rotors, OE замена на сопирачките ротори, 96381 R совпаѓање OE Fit, форма и функција обезбедуваат високо ни

Овој сет од 5 парчиња го олеснува облекувањето на вашето бебе девојче во сите различни облеки...

Scroll