Новак
Флеј лента силна гумена водоотпорна лента, стапала, бела

Флеј лента силна гумена водоотпорна лента, стапала, бела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Лепилата со флекс лента може да се спротивстават на сврзување на некои пластифицирани или водоотпорни материјали, силиконизирани, мрсни, мрсни, валкани или порозни површини. Лесно се применува на скоро секој предмет, па дури и под вода. Водоотпорна лента со густа, флексибилна, гумена поддршка. Флексот лента се справува со тесни и врски веднаш. Осигурете се да користите висококвалитетен нож за комунални услуги со лопати за еднократна употреба или сечило за жилет при сечење. Врската на Flex Tape ќе се зголеми со време и притисок. Користете на ПВЦ, акрилик, метал, челик, бакар, алуминиум, дрво, керамика, порцелан и многу повеќе. Дирекции на резервоарот за поддршка на лентата и се сече на посакуваната димензија. Откако целосно ќе се врзува, флексибилната лента не може да се репозиционира.remove ја поддржувате од лентата. Совршено за крпење на големи дупки, пукнатини, празнини и солзи. Континуираниот притисок на фирмата ќе помогне да се зголеми адхезијата. Одредени ткаенини како што се платно, најлон, полиестер, синтетика, памук и некои други материјали можеби ќе треба до 24 часа за да достигнат максимално задржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашиот отскокнувач не работи на батерии што работи на разиграност Подлогата е 100% полиестер Текстилот ш�

Барате да ја внесете естетиката на цементот во вашиот простор без да ја пробиете банката? Нашата основн�

Третмани за колачиња со лиценцирање со кучиња во НФЛ Дали вашето куче заслужува посебна награда? Не сте

Тркајте ги автомобилите на BMW M3 и MercedesBenz околу кривината, јамка, патеката за скокање! Автомобилите имаат

Време на празник 48in ткаенини пижами Дедо Мраз со мечка затворено / надворешна Божиќна декорација ги нос�

Едноставноста на формата и праволинеарниот профил на оваа рамка за сложени слики од дрво е идеална за о�

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој

Оваа прекрасна смела експресија уметност II платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалит

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Истакнати бои : сива, бела, розова, тен, жолта, портокалова, кафеава светска уметничка група е водечки уме

Подобрите домови и градини Андерс измиени пластери за рециклирана смола од морнарицата е убава и издрж�

Начин да ги прославите wallидовите на Ноќта на вештерките, gnomes : Залепете го ова на wallидот за да ги додадет�

Scroll