Новак
Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Багет-се-агтрин и тркалезен бел сафир жолт златен блиц, позлатен сребрен ореол прстен

Miabella Women's'sims 1- Carat T.G.W. Багет-се-агтрин и тркалезен бел сафир жолт златен блиц, позлатен сребрен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1744.00

Бенд со : 1,7мм. Цитрин сечење : Багета.Додадете беспрекорен додаток во вашата колекција за накит со овој шармантен миабела цитрин и бел сафир со 3 камени прстени. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Полиран на брилијантен сјај, овој исклучителен прстен ќе го зрачи вашиот изглед. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Изработено во жолто злато позлатено сребро. Изработено во пенливо жолто злато, позлатено сребро, овој гламурозен прстен има овален, сет на цитрински гемстон (10,5х3,5 мм), 12 (1,25х1,25мм) и 28 (1х1 мм) тркалезен, тркалезен, поставен од г. Камења поставени од пронг. Исечен бел сафир : круг. Бели сафир скапоцени камења. Ноември Роден камен. Цитрин и бел сафир.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Нашите девојки Cheetah Girls & Toddler Girls Cozy Velor Zip Up and Jogger Tracksuit, 2парчиња атлетично сет е дизајниран со мекост и ст�

Dogвездена играчка за кучиња со јаже, вашето куче ќе сака да игра со вас и играчката за кучиња на Diskвездит�

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет ...

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено �

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхит�

Чекор во шик стил со балетскиот стан од Brinley Co Овој чевли има класичен стил на зашилен пети со разоткриен

Органските памучни капаци со рачно зашивање на Окс Беј, органска памучна перница, 20 "x 20 " : Оваа забавна о�

Камуфлажаниот принт кул, трендовски и прикажан на оваа џемпер на пуловер од Тахари Мекиот француски Те�

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Кралицата на срцата, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бо

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech...

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Заедницата на трговската марка е посветена на обезб

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки Здрав, нискокал

Панталони со лесна облека од чудо нација има вашето бебе или дете момче покриено и изгледа симпатично...

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Ботаничка пастелна цветна шема 4парчиња 1500 врвен лист за собирање сет Микрофибер Двоен сет вклучува 1 вг

Scroll