Новак
LED 4 Вдлабнати светла, лумен, затемни 3000k, pk

LED 4 Вдлабнати светла, лумен, затемни 3000k, pk

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Силванија LED RT4-базиран на завртки е светло засновано на 4 "компатибилен LED вдлабнат комплет за светло, создавајќи бело светло со високи перформанси и е оптимизирана за нови апликации за градба и реновирање. Инсталацијата се прави брзо и лесно во повеќето куќишта со изолирани тавани (ИЦ) со 4" Изоли (ИЦ), куќишта, куќишта на таванот (ИЦ), Херметички (на) куќишта и куќишта што не се IC, обезбедување на агол на зрак од 110 степени. Користејќи само 7,5 W, оваа светлина е замена за заштеда на енергија за традиционална светлина за поплави од 65 W BR30. Целосен излез на светлина со компатибилни затемнувачи. Силванија RT светлата обезбедуваат одлично рендерирање на бои од 80+, обезбедувајќи извонреден квалитет на светлина во боја. LED светлата, исто така, немаат практично УВ или инфрацрвено зрачење за оштетување или избледени мебел, уметност или други предмети, што го прави Идеален избор за апликации во здравствена заштита, угостителство, канцеларија, станбени и малопродажни. Интегрирана бела трим е вклучена. Може да се користи во внатрешни и надворешни апликации. За употреба во куќишта што можат структурно да поддржат ламба со тежина од една фунта. Затемнето 3000k природно бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Убав, полиран и разноврсен за сите прилики Оваа машка кошула за фустани за вклопување од Georgeорџ е убав и�

Современите моменти од страна на Гербер Бебе момче без ракави на копчето без ракави и кратки комплети с�

Ова кратко на Russell Core е изградено сите ваши активности Технологијата на влага DriPower360 ви помага да остане�

Подготвени за следната облека за удобна облека? Инспирацијата од овие меки, трендовски џемпери од џемпе

Од игралиште до фудбалскиот терен, спортскиот градник на Wonder Nation ја покри Меки, строги и тотално удобни,

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Нашите костими за капење на бебе и мали деца се направени со ткаенина UPF 50+ за да го спречат вашето малечк

Подготвени, постави, оди! Овие атлетски работи основни шорцеви за жени се совршени за вашиот животен сти

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Класичниот џемпер на екипажот на Free Assembly добива боксер за модерен изглед Пријатен стил на средна тежина

Стилот на одмор добива преуредување благодарение на границите лесна кошула со предводници на копчињат�

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Севкупна длабочина напред до назад : 1,5 " Уме

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе Повеќ

Март Роден камен Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој м�

Овој магичен шумски диптих е печатење на ликовно платно од Парвез Таџ Парвез Таџ е визионерски уметник �

Задебелена карирана со бои инспирирани од пролетта ова разноврсно копче надолу со кошула со фармерки з�

Среќен Марди Грас! Laissez Les Bons Temps Rouler! Бидете сигурни дека ја имате оваа рака насликана од 19 "Fleurdelis ѓердан о

Доживејте целосна удобност на покриеноста во дното на половината на половината на БЦА...

Оваа облека за спиење од 2 парчиња од Wonder Nation ќе биде прекрасен додаток на нејзината гардероба за спиење!

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Пинк кутија женска инспиративна нараквица нараквица цврст не'рѓосувачки челик 7,75 инчи врски за вртење �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Пумпата за управување со електрична енергија BBB Industries изгради репутација во автомобилската индустрија

Изведба на највисоко ниво, Mizuno Premier Pro Baseball Pant G2 му нуди на играчот професионален изглед и чувство...

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Azzез ја зголеми вашата облека со овие оданоци од бисер и дијамантски обетки од мијабела бела слатковода.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Димензии на испорака : 82 „L x 23“ w x 4 ”ч Рамката исто така вклучува обезбедени метални лекови, што значи д�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll