Новак
Современи моменти од Гербер Бебе и Деца девојки Топ и здолниште, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Современи моменти од Гербер Бебе и Деца девојки Топ и здолниште, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Современите моменти од двојниот слој на Гербер, горниот дел и здолништето се изработени од 100% памучна ткаенина што е кул, удобна и нежна на чувствителна кожа. Сладок почеток на секој ден, овој сет е независно сертифициран со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Носете заедно за симпатичен изглед или измешајте и совпаѓајте за да ја зголемите нејзината гардероба. Материјал : 100% памучен двојно слој газа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : горе и здолниште. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; квадратно деколте; копчето предно; кратки ракави со еластизирани манжетни; еластично полите; печатење на сите. Карактеристики на здолниште : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; покриена еластична лента за половината; Ниво на дизајн. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #SH020 142225 TESTEX. Девојки за бебиња и мали деца врвни и здолништа поставени од модерни моменти од Гербер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Супериорни влошки и абразиви RSP38 6 "DIA 6 Душтини за прашина со 5 / 16 " 24 навојна контура на вратило и подлога

Подарете го подарокот за расположи за одмор кога ќе ги завиткате подароците во спакувана забава завитк�

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии,

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор Внатреш�

Моќни идеи со текстури транспонирани од текстил, или преработени или точно репродуцирани Најновата сер

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Изработка на прскање оваа сезона за пливање со времето и врвот на бикини со чипка на Тру Нудејќи класиче

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Спецификација огледало на правоаголник, повеќеслоен за поголема заштита Разбиено стакло нема да се ис�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Заедницата на трговската марка е посветена на обезб

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! Направено со DF Freshfeel, овој стил не може да се пофали со непобед�

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса...

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Слатка Софија Првата е опкружена со нејзините пријатели на животни Птици, верверички и нејзиното милен�

Вреќата за спиење на Бакати е направена со 100 проценти памучна ткаенина од муслин во забавни отпечатоци

Scroll