Новак
DesignArt „Ноќта во Newујорк Сити Огледало“ Панел за завеси за затемнување на градскиот пејзаж

DesignArt „Ноќта во Newујорк Сити Огледало“ Панел за завеси за затемнување на градскиот пејзаж

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ноќ во огледална завеса во Newујорк. Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што му овозможува на овој Red Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Архитектура. - Боја : црвена. - Модел : Новина. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Добијте автентичен гроздобер изглед помалку Овие корбели и загради се рачно насликани и потресени, за в

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Зголемете ја безбедноста со инсталирање на LED светла на отворено Загарантирано задоволство : Оваа светл

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Ние произведуваме wallиде�

Од 1935 година, Мултимилја е лидер на пазарот на гуми за замена и клучен снабдувач на независни дилери на г

Конечно! Чисти органски вистински светла! Екопријателска, природна завршница за супер мекост и помалку

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Одете од дома во теретана со удобната и елегантна качулка од пуловер од жените на Рибок Проточното и зат

Овој gigatent мојот прв шатор за сладолед има големи, мрежни прозорци за видливост и вентилација Забавата н�

Shredders, комерцијални соработници Automax ™ 550 C автоматско вкрстено скриптерот Оваа машина, исто така, безбед

Поштеди и оди! Оваа плетена јакна за мажи е лесен додаток на вашата колекција за надворешни работи Соврш

Scroll