Новак
Womanената Пионер везена врвна ракав, жени

Womanената Пионер везена врвна ракав, жени

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Дајте му на вашата гардероба лифт со овој воздушен ракав ракав на врвот од пионерската жена. Везењето на предниот дел му дава луксузно чувство на оваа лесна, блуза со пуловер, во која има поделен врат со врски со ласеви и проточни ракави. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Сплит врат со само-врски. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Везена предна биб. Womanената Пионер фруна ракав за жени. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на потписот на Ри Драмонд и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Останете топло во ова класично време и влечете го копчето за женско руно надолу Направено е од супермек�

Womenенски преголем палета на долги ракави со долги ракави, лажички на вратот, врвни ракави, дизајн на бои,

Во живо Loveубов Color ОДГОВОР ОВОЈ ТЕЕ до смрт и сè уште ќе ја задржи својата боја и форма! Суптилна, кошула з

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

Удобно како мета, но исто толку стилски како блуза, овој разноврсен женски газа од врвот од време и TRU е с�

Овој пат и врвот на ракавот Tru Puff создава забавно ажурирање на класичната мета Изработена во мека и удоб�

Оставете ја вашата гардероба да цвета со овој врвен кошула со цветни блузи од јака Врзана јака, цветен п�

Кратки ракави на Ли Ридерс Плеј Поло прави солиден додаток на женската колекција на основна облека Овој

Вкупна победа за вашиот плакар со концепти за сублимација Овој лесен врв има опуштено вклопување, продо

Оваа избледена слава Graphенски ранглан ракав Графички горе има одлично копче детали за задниот дел и заб�

Проток и женствено, што не треба да се сака? Печатената туника на Pioneer Woman е крајно романтична, со лесен чу

Надвор од основниот со женски допир, запознајте го вашиот нов омилен врв од Pioneer Woman, со кратки ракави со �

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Здраво нов омилен врв Времето и измиениот вафл на Времето го започнува вашиот обичен изглед во голема б�

Удобно и релаксирачко, цел ден, секој ден Овој термички врв од време и TRU е пријатно секојдневно додавање

Донесете меш текстури во вашата обична гардероба оваа сезона Се сече од истегнување и сјајна ткаенина з

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU Направено од суперме

Сè друго освен основно, овој пат и врвот без ракави се чувствува како вашата најудобна маица, направена �

Залутајте се од обичните со асиметричен врв на туниката на коленото! Оваа блуза дава изјава уште од сами

Обично да се облекува во ветре! Овој врв на туника со долги ракави има еластично деколте што може да се н�

Елегантен и едноставен, ова стрижено рамо од време и TRU додава допир на фаб на вашиот омилен пар фармерки

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU...

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Оваа туника со долг ракав ќе ги ласкави вашите криви на најубавиот начин Одликувајќи се со модни ракави

Scroll