Новак
Urbane By Landau, женски Софи кросовер Туника, чистење, стил 9577

Urbane By Landau, женски Софи кросовер Туника, чистење, стил 9577

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.68

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Удобно и функционално, овој чистач на вратот V-вратот се одликува со облик на половината, надополнета со кратки ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна абење. Шест џебови обезбедуваат дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Модерно прилагодено вклопување : прилагодено да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Стилски работно носење : Удобноста го исполнува современиот дизајн со овој врвен чизми на вратот со 6 џебови и облик на половината, дизајнирана да ласка, без да се загрози функционалноста; Должина : 26 "(средна големина). Двонасочна ткаенина за истегнување на удобност : Крајната ткаенина од ткаење на Твил е мека на допир и има суптилно истегнување за дополнителна удобност и подвижност. Функционално складирање : 6 џебови Вкупно чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на лесен дострел . Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбанинските стружења нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

Додадете поени за стил на вашата гардероба во овој активна инспириран Scrubstar простор обоен плетенка Совр

Движете се со леснотија во предизмиениот природен каргочистач, кој обезбедува „скршен во“ изглед и чу�

Нашиот карго Pant со природен раст ја карактеризира нашата механичка ткаенина за истегнување за целоднев

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност Wonderwink Origins Sierra Unisex Pant е

Сигурно ќе дадете изјава во оваа современа загрева јакна со механичко истегнување Нудејќи затворање на

Сакајте ги вашите слоеви кога ќе ја додадете оваа удобна јакна за загревање со загревање со моден изгле�

Одлично за групите Чудата е специјално креирана со цел да се задоволат потребите на групата Плус големи

Овој DC Comics Super Heroенски печатен чистач на вратот Vвратот е забавен и модерен Се одликува со врзување на ко�

Мики и Мини Маус се „злобни слатки“ на овој врв инспириран од вратот на Ноќта на вештерките...

Чувајте утеха во првите редови без да жртвувате навестување за стил! Овој без напор на врвот на пулвер е

Кратката јакна за кратки ракави на Wonderwork е редизајнирана со удобно поставување во умот, што го прави сов

Medline Comfortease Ladies Elastic Pants Pants Pants, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одлично надвор од а�

Нашата модна колекција Scrubstar Printed Mock Wrap Tops носи светла стил и среќни вибрации на работната облека 100% паму

Движете се со леснотија во предизмиениот природен каргочистач, кој обезбедува „скршен во“ изглед и чу�

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобно и функцион

Овие панталони за чистење Scrubstar ги проверуваат сите правилни кутии за модерен, функционален и одржлив и�

Омилениот ovingубовен мечка, Вини Пох, се врати заедно со неговите пријатели Пиглет ееоре и Тигер на „Пчел

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобна и функцион

Почувствувајте ја моќта на овој дизајн на печатење на Wonder Wonder инспириран од аниме Застанувајќи за висти

Засилете го вашиот униформен стил во овој Scrubstar Women and Man's Drawstring Pant Pant Дизајнот на Scrubs вклучува четири џеб�

Оваа плетена лента за половината инспирирана од јога со модерен стил на одблесокотнога го карактеризир

Дајте си малку дополнителна топлина со Medline Comfortease ™ Unisex затоплување јакна, WHCIH ќе координира каков било

Нашата скривачка колекција Scrubstar Premium, потсмев на врвот, се карактеризира со ласкави предни принцези...

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и медицински униформи со универзална привлечност Овие м

Премиум колекцијата за истегнување на патеката од Scrubstar има умерено стилизирање на ногата на одблесоко�

Дајте си малку дополнителна топлина со Medline Comfortease ™ Unisex затоплување јакна, WHCIH ќе координира каков било

Нашата колекција Scrubstar Premium Collection Mock Top ги има стилските детали за цвест, предниот и задниот јарем и контр

Scroll