Новак
Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For - Mitsubishi Lancer Front лево

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For - Mitsubishi Lancer Front лево

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 732.32

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power за 2002 - 2003 година Mitsubishi Lancer Front лево (регулатор на прозорецот со мотор за лифт на прозорецот) Регулаторите и моторите на прозорецот Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и подобрена дизајн на OE за да ја подобрат сигурноста и трајноста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : 741-996, MR991326, MR991325, MR503991, MR991321.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси...

Кревет, продолжена кабина пикап20012004 Silverado 1500 база 78,0 in Поветка, пикап на екипажот, со задна сопирачка на �

Со дихтунзи на Виктор Рајнц, можете да бидете сигурни дека добивате решенија за запечатување кои даваат

Кој вели дека безбедноста не може да биде модерна? Направете ги и двете со оваа безконтактна безбедност

Dayco Poly Rib Serpentine Beltbuilt за патнички автомобили и лесни камиони, широката линија на Dayco на полиребро за појас

PRODUCT SPECIFICSFitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Notes : With cap Replaces OE Number : PE0115351 AReplaces Partslink Number : MA3014114 Interchange Part N

Специфично за производи Посебно Тип : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално Ноти�

Специфит на производи : Директен тип на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Type :

Месинг за месинг за супериорна корозија отпорност месинг или никелобложени терминали за супериорна сп�

Специфично на производи : Директна Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално Коннектор Пол : Femaleенски к�

SKF автоматскиот заптивка на вратилото на излезот на вратилото на SKF изгради репутација во автомобилскат

Собрание на регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2001 2006 година Hyundai Santa Fe Front лево (регулатор на прозор�

Одговара на следниве возила : Chevrolet Spark2013 (подмодел : LS, LT) 2014 (подмодел : LS, LT) 2015 (подмодел : LS, LT) Fitnote : Front, де�

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси...

Contitech OE квалитетни серпентини ремени се користат за единици за возење додатоци единиците што се монтир�

Регулаторот на прозорецот AltAutomotive Power за 2007 2018 Jeep Wrangler Заден лев (без мотор за лифт на прозорец) Регулато�

4 V со склоп на ролери за лице надолу Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број RG50198000...

Тип на специфични производи на производи : Директна замена Продадена Продажба : Продадена индивидуално,

Делови за шасии за Quicksteer се дизајнирани и тестирани за да го вратат управувачот и ракувањето со нивните

TDAYCO® обликуван радијатор и бајпас црево tdesigned за замена на цревото на производителот на оригиналната оп

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на мотоцикции : Nofit : Direct Fit Fitment Type : Directementoe Број на �

Специфичен производ на производот : Тип на моќност на моќност : 2пински приклучоци : Со пакет на мотоцикц�

Scroll