Новак
Плетена ќебе со големина на близнаци со срамно лесна маичка, 60 x80

Плетена ќебе со големина на близнаци со срамно лесна маичка, 60 x80

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Дизајнот на пријатната фаза на маичката е од инспирацијата на нашите дизајнери, комбинацијата на модна плетење текстура и кадифен, двостран дизајн (реверзибилна), едната е Хедер плетена текстура, а другата страна е супер мека и топла и топла како ќебе. Ви даваат различна мекост за да го подобрите вашиот сон, да одржувате топло и удобно во текот на целата година. Специјална Хедер плетена текстура за лесно мешање и совпаѓање со вашиот декор за дома или други парчиња акцент, додава дополнителна текстура во вашиот декор со едноставниот, но елегантен елегантен дизајн . Спецификации за тенок ќебе со нејасни Хедер Jerseyерси : . Материјал : 100% полиестер. Големина на близнаци : 60 "x 80 ", 1 перница срам 20 "x26 ", тежина : 2lbs. Големина на кралицата : 90 "x 90 ", 2 перници Шамс 20 "x26 ", тежина : 3,8 bs. Големина на кралот : 90 "x 108 ", 2 перници Шамс 20 "x36 ", тежина : 4.2 bs. Вклучен пакет со големина на кралицата : 1 x меко руно плетено ќебе, 2 шами за перници . пакет со големина на близнаци Вклучен : 1 x меко руно плетено ќебе, 1 перница срам .. Достапно во различна кралица во боја : ќебе 90 "x90", 2 перници Шамс 20 "x26", тежина 3,8 bs, близнаци 60 "x80", 1 перница срам 20 "x26", тежина 2 bs . совршен избор за кампување на отворено во пролет , Дремејќи во просторијата за климатизација во лето, читајќи на софа во есен/есен, и прилепувајќи во кревет во зима со миленичиња. Лесна грижа : Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, суво суво ниско, не пеглајте.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Омиленото ќебе за фрлање потписи на Еди направено со премија кадифен микрофибер, обраќајќи се на квалит

Нашето кадифенско фрлање ќебе е направено од 100% полиестерски микрофибер Ова ќебе е меко и удобно...

Единствениот ќебе со премија за премија од полиестер на полиестер е направен со 100% премиум микрофибер п

Совршено за фрлање низ кревет или на грб на софи и лесни столчиња, главните теми супер меки текстурирани

Ова меко и дише 100% памучно ќебе има дизајн на ткаење на PinwheelHoundstoot Изберете од најразлични бои за да прон�

Нашето ултра меко микроплушно ќебе е внимателно направено и толку сублично меко и бујно, тешко ќе се изл

Нашето пондерирано ќебе во кое има ултра мека кристална ватенка на ватенка е пријателска за кожата и ќе

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полие

Со долго кадифен крзно од едната страна и волна волна од јагниња на задната страна, двете страни на ќебе�

Нема белило и не ја насочувајте ја загревајте ја миењето на машината : Да се ​​обезбеди години на мекос�

Се гушкате до неодолива мекост и луксузна топлина на кадифен ќебе на ултра допир Ова печатено ќебе има с

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полие

Единствената поволна палета Фланела со кадифено ќебе со кревети е направено со 300 GSM 100% микрофибер полие

Уживајте во практичноста на супермекиот лист во комбинација со ќебе Clainебето за листови Vellux е разноврсн

Затегнете се и останете топло со кадифен ќебе на Royal Lux со дизајн на снежен леопард Луксузно мекиот и топ�

Донесете елегантно спокојство во вашиот дом со Beautyrest Giverny AntiMicrobial Technology Ова стилско ќебе комбинира разн�

Голи дома луксузно ултра мека премиум микроплуш руно ќебе, близнак / twinxl, средно бонусно ултра мек микро�

Scroll