Новак
Елегантен прозорец фау дрво прозорец лак, бело

Елегантен прозорец фау дрво прозорец лак, бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 5760.48

Завршете го вашиот третман на прозорецот со елегантниот прозорец со прозорец од прозорецот. 2,25-инчни лепчиња од дрво од дрво имаат зајаци на рабни рабови за тесно затворање, прилагодлива контрола на светлината и изолација. Елегантниот прозорец за прозорец со прозорец од прозорецот е достапен само како совршени лакови, но сепак може да се користи за некои не-совршени лакови. Елегантен прозорец за прозорец од дрво, бело : оперативни летви со зајаци на рабови за тесно затворање, контрола на светлината и изолација. Патентираните прилагодувачи на напнатост овозможуваат секоја индивидуална ротација на SLAT за максимална контрола на светлината и приватноста. Арките доаѓаат целосно собрани. Вклучен е хардвер за инсталација. Арките се само внатре (мин. Длабочина на прозорецот : 2,5 "). Максимална големина на лакот : 73,5" W x 36.625 "H. Минимална големина на лак : 20,5" W x 10.375 "H.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете елоквентност во рамките на која било формална поставка со овој раскошен дизајн Плутсарк сино �

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“...

Класичната Бермуда се крева на изрез со Terra 9 '' Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува...

На пресекот на погодност и удобност е овој градник со плус големина Безбедниот преден затворач продолж�

Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи Со

Дојде време за реформација на боите! Одликувајќи се со модерни обрасци со најтрофејните комбинации на б

Покажете ја вашата софистицирана и секси страна во ова време и Тру цветен принт, предна чипка, детали за

Зимски палто за боење на момчињата, бебе и новороденчиња, зимски палто Совршена јакна за есен и зима! Цел

Чувајте го флерт и ласкави во пожестокиот врв на границите Опремена со совршенство со прилагодливи лен�

Две тимови се подобри од една! Зачувајте ги овие секојдневни најважни работи со двојни маици на Wonder Nation,

Scroll