Новак
Империјал 3 8ct TDW Marquise Diamond 10K бело злато кубански линк солитер прстен

Империјал 3 8ct TDW Marquise Diamond 10K бело злато кубански линк солитер прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 5119.84

Модерно и стилски, овој кубански дизајн со дијамант со дијаманти за дизајн е сигурно дека ќе импресионира. Изработено во 10к бело злато, овој прстен се одликува со 0,40ct маркиза дијамантски измет поставен во центарот, додека прекрасно изработениот Шанк има дизајн на ланец на кубански врски. Уникатен дизајн што прави изјава за смел стил, овој прстен се плени со дијамантски трепер и полиран метален сјај. Природен дијамант. Тежина на дијамант : 3/8 Ct.T.W. Боја : H-I. Јасност : I2. Исечете : Marquise. Поставување : ПРОНГ. Вклучува кутија за подароци и крпа за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Топло и стилски, што може да биде подобро во сив ден? Ватичните чизми на времето и Тру го заземаат најжес�

За малиот што јаде, дише и што е најважно, сонува спорт Овој кадифен сет вклучува врвот со долги ракави Р�

Од 5к до трчање на работи, ништо не ја победи кул удобноста на мускулите на мускулите на атлетските дела..

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Машкиот резервоар на Georgeорџ Вашата суштинска суштинска е тука Врвовите на мажите на резервоарот се удо�

Со традиционалните мотиви и дизајнерските елементи кои се наоѓаат во гроздобер турски килими Ошак, кол�

Овој празник за одмори од кикирики и пискави Вудсток е висококвалитетен кадифен што ќе обезбеди часови

"Безгрижно " е целта на вашиот простор за живеење на отворено Aluminum AfcoRail може да ви помогне да ја исполнит�

Ова елегантно парче декор е одличен додаток на секоја дневна соба, дизајнирана од професионалци и произ

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од.Уметник : Candra Yaasin Fajrsubject

Оваа прекрасна мраз сина и виолетова акварел цвет III платно уметност се печати со употреба на највисок к

Запуштете се во регалниот шарм на овој килим Канализирајќи ја талентот на годишно ниво со каменувана за

Scroll