Новак
Фишер- Подготвен за кукли Дора Дора

Фишер- Подготвен за кукли Дора Дора

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.52

Оваа кукла „Фишер-цена Дора“, подготвена за ситница е да научи како да го користи ситницата. Оваа кукла за бебиња во Фишер знае кога мора да оди и ќе побара да биде ставена на ситница. Откако оваа кукла „Бебе Дора“ ќе заврши со употреба на ситници, таа ќе пее и слави за да покаже колку е горда. Оваа кукла ќе ги заинтересира децата за обука на тоалети. Направено од пластика, оваа кукла е издржлива и ќе трае низ неколку браќа и сестри. Оваа кукла „Бебе Дора“ е лесно да се чува кога не го користи ситницата. Комплетниот сет на кукли ги вклучува куклата Дора, ситната, сипи чаша и приказна за првата привлечна авантура на Дора. Оваа кукла „Фишер-цена Дора“, подготвена за ситница, бара три батерии АА, кои се вклучени во сетот. Фишер-цена е подготвена за кукла од ситница Дора : Научете ја бебето Дора како да го користите тенџерето. Пластична конструкција. Таа ви дозволува да знаете дека е подготвена да го користи ситниот. Таа слави со песна кога ќе заврши. Вклучува ситници, сипи куп и книга за приказни за првата привлечна авантура на Дора. Бара три батерии АА (вклучени). Димензии : 5,4 "L x 5.2" W x 3.25 "H.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лудувајќи се за карирана со кошула со копче на Тера и Скај Вистинска класика, оваа кошула е подготвена з�

Создавањето на ставање заедно никогаш не било полесно! Овој елегантна породилна туника врвот има фигур�

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Оваа прекрасна шарена уметност Tulip III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни �

Камуфлажаниот принт кул, трендовски и прикажан на оваа џемпер на пуловер од Тахари Мекиот француски Те�

Скудската бубачка е дизајнирана со сегментирано тело на рак на рак и има животни антени, нозе и опашка о�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Спијте во стил во овој пријатна PJ поставена посветена на некои од најпознатите национални паркови во зе

Се восхитувам на огромноста и моќта на океанот со овој сценски мурал Овој воздушен поглед на тиркизните

Среќен ден на Свети Патрик! Свртете ја вашата облека во забавна и празнична изјава за забава со оваа сме�

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Разновидни, елегантни и цврсти, главните метални индустриски столчиња Греам (сет од 2) се совршени за сов

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено �

Среќни теми за бебиња Органика се смислено направени за седење бебе совршено големина за мали раце и ле

Georgeорџ е британскиот бренд кој мора да нуди квалитетна, тренд мода со допир на стил на Велика Британија..

Зголемената цена на златото ја прави оваа голема инвестиција (Ве молиме, видете ја 5 тата слика за повеќе

Кралицата на срцата, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бо

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата Заедно со цицање

Направено од 100% рециклирани материјали, Spectrum_R / / Silk нуди крајна заштита од пад и антимикробна одбрана �

Калдвел 16 "место во целта 9 дијамант, сила со висок контраст : Боја со голема видливост за да се види на до

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Запознајте ги фармерките што сите ќе ги носиме во есен Фармерките на Софија Вергара Мелиса нудат модерн

Патувајте во стил со нашата лесна мултинамена торба за месинџер! Зашиени заедно со квалитетен најлон, г�

Подобри домови и градини есенцијално масло, спреј за простории, лаванда и камилица, 8 мл : Трансформирајт

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Подарете го подарокот за расположи за одмор кога ќе ги завиткате подароците во спакувана забава завитк�

Scroll