Новак
Девет. Очиди женски вртеж за вртење на јазол со долги ракави

Девет. Очиди женски вртеж за вртење на јазол со долги ракави

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 284.00

Модерно ажурирање на класична силуета. Овој врв со долг ракав од девет. Обезбедете го забавниот преден пресврт за тренд-десен, обичен изглед. Подобро од основно, овој врвен јазол на врвот има долги ракави, екипаж и блокирање на бои во мека плетена ткаенина од дресот - толку лесен за носење! Исклучиво на. Материјал : 70% полиестер/30% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26 ”должина; Пресврт пред детали. Womenенски пресврт јазол пулвер врвот од девет.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Елегантно удобен врв што наскоро ќе стане ваш нов омилен! Одликувајќи се со лабава преголема вклопување

Кога времето ќе стане студено, покријте ги вашите бази Ова е над основниот основен слој од швајцарскиот

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење Карактерис

Весен врв со акценти на шутли и исто како што ја имате вашата нова да ја барате сезоната Врвот на вратот �

Обично да се облекува во ветре! Овој врв на туника со долги ракави има еластично деколте што може да се н�

Кратки ракави на Ли Ридерс Плеј Поло прави солиден додаток на женската колекција на основна облека...

Совршена опција за работните денови и викендите на сонцето, во која има симпатична јака на Питер Пан и д�

Здраво нов омилен врв Времето и измиениот вафл на Времето го започнува вашиот обичен изглед во голема б�

Тренд вреди да се обидете : Долгиот Туника на В Чудо Луксузно свилено тело мешано со мек плетен грб и рак�

Вкупна победа за вашиот плакар со концепти за сублимација Овој лесен врв има опуштено вклопување, продо

Удобно како мета, но исто толку стилски како блуза, овој разноврсен женски газа од врвот од време и TRU е с�

Предната и задната Vврат на овој плетенка со плетено плетено го зема вашиот стил на слоеви следното ниво

Нов спин на стариот верен, овој долг ракав извезен фланел од пионерската жена може да се пофали со контр�

Овој пат и елегантното тело на Тру дава завршување на вашата гардероба Ажурирано на основното тело со л�

За порелаксиран изглед за време на викендот, одете со нешто гази Овој врв на лесни копчиња има затрупана

Вратете се на основите со оваа женска лажичка вратот од ракав од ракав од време и TRU...

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Донесете меш текстури во вашата обична гардероба оваа сезона Се сече од истегнување и сјајна ткаенина з

Оваа туника со долг ракав ќе ги ласкави вашите криви на најубавиот начин Одликувајќи се со модни ракави

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања за�

Womenенски преголем палета на долги ракави со долги ракави, лажички на вратот, врвни ракави, дизајн на бои,

Scroll