Новак
Колекција на списанија, женски безобразно удобно пена се лизга на плоштад пети станови

Колекција на списанија, женски безобразно удобно пена се лизга на плоштад пети станови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee. Изреките на топлината и акцентот на каишот со шик метален прстен нудат без напор софистицираност. Еластична веганска кожа обликувана во квадратни пети и удобна пена од 4 мм TRU ™ Footbed го заврши дизајнот за целодневна поддршка. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани...

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Послужете го гламурот во колекцијата Ренцо од колекцијата на списанија Овие класични балетски станови

Чекор во шик стил со патенти со патент на глуждот од Brinley Co Faux Suede Uppers Stylishly истакнете премиум зашивање и д

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекц�

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

Кувет гламурозен стил во сјајни пумпи од колекцијата ournouree Сјајните горе со комплименти се комплименти�

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу удобноста и стилот со колекцијата ournouree Ekko Flat Оваа прекрасна лизг

Влезете во стилска силуета со колекцијата на списанија, Марли, ја замоли станот на пети Овој патент стан

Scroll