Новак
Collectionенска колекција на списанија, Кеси, зашилен од пети, црна микросеед ткаенина М.

Collectionенска колекција на списанија, Кеси, зашилен од пети, црна микросеед ткаенина М.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 347.04

Колекцијата ournournee kessie pointed Toe Mule е апсолутен симпатичен избор што би сакале да го имате во вашиот плакар. Ова симпатично лизгање има елегантен зашилен пети и детали за треперење на врвот што е повеќе од доволно за да го воздигнете вашиот изглед и стил. Подготвената мастила обезбедува долготрајна удобност и амортизирање на нозете. Феации и придобивки од дизајнирање на кожни кожни логинтетични инзолинтетички надворешни пета Висина : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни...

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Овој софистициран изглед е детален со нашиот потпис 4мм TRU Comfort Foam ™ Footbed за целодневна поддршка...

Крајната облекатеманасекаде, колекцијата Мериан од Гурај Овој балет стан е детален со тркалезен пети и

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

Додадете допир и глам на вашиот следен секси изглед со овие зачудувачки подигање на материјалот за пате

Влезете во стилска силуета со колекцијата на списанија, Марли, ја замоли станот на пети Овој патент стан

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Барате стилски и шик пар пумпи? Проверете ги пумпите Reignn By Collection Collection Овие прекрасни пумпи имаат дизајн

Запуштете се во гроздобер мода со потпетиците на Хестер од Колекцијата на Gournee Дарлинг Д'Орсај во која и

Послужете го гламурот во колекцијата Ренцо од колекцијата на списанија Овие класични балетски станови

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

Бесплатна пета што можете да ја фрлите со практично сè, пумпата со широка ширина на Луу од колекцијата н�

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Додадете малку од 4 инчи сексуалноста на небото висока

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети...

DEN 640.00

Покажете ги гроздоберните инспирирани пумпи за лопари од Brinley Co Овие разноврсни потпетици имаат врвни к

Флоралните чевли за широка ширина на жените Есенија имаат металик ткаенина горниот дел со нископотпети

Мулето со потпетица од кармела од лесна улица е дизајниран со супер мек еден опседен дел од горниот дел �

Ставете го најдоброто стапало напред во колекцијата на Benntly Loafer By Journee Изреките на топлината и акцентот �

Упатство за совршена рамнотежа помеѓу удобноста и стилот со колекцијата ournouree Ekko Flat Оваа прекрасна лизг

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee Оваа класична патика е изречена со гор

Elle By Easy Street ќе ве натера да изгледате софистицирано во текот на денот Оваа мултитекстурирана пумпа за пр

Scroll