Новак
Farroad FRD 265 70R T гуми се вклопуваат: 2014- Chevrolet Silverado WT, 2010- GMC Sierra SLE

Farroad FRD 265 70R T гуми се вклопуваат: 2014- Chevrolet Silverado WT, 2010- GMC Sierra SLE

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

FRD66 од Farroad е SUV гума за сите сезони дизајнирани да обезбедат одлично ракување, стабилност и целогодишна зафат, заедно со тивко, удобно возење. Одликувајќи се со четири широки жлебови кои канализираат вода подалеку од областа на контакт за да го намалат ризикот од хидропланирање, гумата обезбедува одлични влажни безбедносни карактеристики. Централното ребра вклучува сипи за подобрена ригидност, помагајќи да се подобри влажниот зафат со голема брзина, додека шемата на повеќе сечило на сечилото обезбедува конзистентни перформанси на влажни временски услови. FRD66 нуди одлично ракување со низок пат на патот благодарение на неговиот компактен дизајн на рамото. Farroad FRD66 P265/70 R17 FITS : 2007-13 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 2019-23 Ford F-150 SSV 2014-18 RAM 1500 Special Service 2019-21 Chevrolet Silverado 1500 SSV 2019 Chevrolet Silverado 1500 LD WT WT 2015-23 Chevrolet Tahoe 2016- 18 Ford F-150 XLT 1999-2001 Ford F-150 Lariat 2010-14 Toyota 4 Runner Trail 2003-05 Dodge RAM 1500 Laramie 2007-09 Chevrolet Tahoe LTZ 2007-14 Toyota FJ Cruiser Base 2002-06 Chevrolet Tahoe Z71 2018-19 Toyota 4 Runner TRD Off-Road Premium 2015-16 Toyota 4 Runner TRD Pro 2010-14 Ford F-150 XLT 2003 Ford F-150 Lariat 2018 Jeep Wrangler JK Unlimited Sport S 2002-03 Ford Expedition XLT 2006-07 Dodge Ram 1500 Trx4 2002 Chevrolet Avalance 1500 Z71 2008 Dodge RAM 1500 Laramie 2002 Ford F -150 XLT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Начин да ги прославите wallидовите на Ноќта на вештерките, gnomes : Залепете го ова на wallидот за да ги додадет�

Послужете ги вашите гости со овој сет на две дрвени и метални Божиќни садови! Доволно големо за да служи�

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Ватичаниот ПЈ поставен од oyој�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Во 1910 година Johnон Бултбе и неговиот син Вилфред Мејсон Брукс поднесоа два патенти поврзани со подобрува

Третмани за колачиња со лиценцирање со кучиња во НФЛ Дали вашето куче заслужува посебна награда? Не сте

Raider RushВозрасна MXBLK / G лесна градба на школка со фиберглас со аеродинамична надворешна обвивка дизајн на

Оваа женска бомбардерска јакна од Sequintion Sequins е модерна и шик, помагајќи ви да го покажете вашиот уникате�

Нашиот отскокнувач не работи на батерии што работи на разиграност Подлогата е 100% полиестер Текстилот ш�

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Наменето за употреба на денешните најпопуларни удари, седани, CUV, SUV и минибуси, CS5 Ultra Touring е целата сезонс

Комплетно без одржување, оваа вештачка елка со природен изглед може да се пофали со тенка и витка силует

Официјално лиценцираната безбедносна мечка на Бебе Фанатик е изработена од мека четкана кадиф со свиле

Подобрите домови и градини Андерс измиени пластери за рециклирана смола од морнарицата е убава и издрж�

Со комбинирање на мотор на вентилатор, сечило и обвивка заедно со делови за агилност склопови на вентил

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Резултат! Ниту една лента за граници не е тотална победа за вашата гардероба Поставете ги или облечете г

Двојно на вашиот стил оваа сезона без граници џемпер од близнаци на Јуниорс Акцентирани од кабелски пле

Следната Хималаја е карактеристика спакуван планински велосипед што ќе ви овозможи да се прошетате над

Аце за игра во вашиот стил, тенискиот скерт на Рибок е привлечен додаток на вашата колекција на тренинго

Слаби фармерки со темно индиго плакнење сребрени фармерки копродукции суки средно издигнување слаби ф�

Оваа прекрасна викторијанска бања I Canvas Art е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпо

Во потрага по симпатичен пар станови што нема да ве насочат погрешно? Потоа, проверете го овој пат и изва

Подготвени за вашиот следен трофејски улов со најновата опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с

Дизајнирано да се прошири со растечки стомак и изработен во супермек тексас, кажете му здраво на страни�

Scroll