Новак
Оксигените избегаат подесувања за глава за туширање на хром

Оксигените избегаат подесувања за глава за туширање на хром

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

По тешкиот ден, исполнет со стрес, сите само сакаме да се извлечеме и бегството е само билет. Поставување мулти кислород со двојни мотори со кислород и 6-дистриктивни поставки за спреј ве транспортираат од обични до вонредни. Големото лице од 4,4 инчи обезбедува максимална покриеност. Оваа високо-ефикасна глава за туширање е сертифицирана со вода на 2,0 gpm за да се минимизира употребата на вода, додека ја максимизира моќта на туш. Вклучено е флексибилно црево од 72 инчи, додавајќи удобност и разноврсност на вашиот туш. Инсталацијата е брза и лесна и може да се заврши за неколку минути. Оксигениката избега од хром рачна глава за туширање 6 поставки за зајакнување на напојувањето за да изберете. 4,4 инчи големо лице за подобрено покривање на спреј. Цревото од 72 инчи додава должина за лесно чистење на местата за тешко достигнување. Конструиран од комерцијални компоненти и материјали. Апелациониот дизајн на зафат на прстите го олеснува менувањето на поставките.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Одлично за секојдневно носење, џебните маици од garanimals се направени со супер мека мешавина од памук за це

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Toyo Observe G3Ice е зимска гума за седани, CUV, SUV и лесни камиони и е овластен од Three Peak Mountain Дизајн на зимски шари..

Уметник : Викторија Боргесјубјект : Флоралстајл : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано п

Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно Дигиталните слики со висок квалит�

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Уметник : Вилхелм Гобелсубјект : животни Стил : Природна модерна Производ Тип : Галеријаобвиткано платно

Останете кул бидејќи времето се загрева во оваа лесна кошула со копче Vвратот од Terra & Sky Изработено во ве�

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 4 компатибилни касети со ласерски тонер Овој сет вклучува 4 331 9797 ц

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Високиот стил на напон е ваш со оваа тотално ретро худи со AC / DC Класичниот дизајн е супер мек и дефинитив

Овој комплет за капаци на тропските растенија со шема на шема беше направен од супер мек квалитет на дво

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски а�

Super Z е производ изграден специјално за издржливост, перформанси и полесно ракување Неговиот дизајн на д

Создадете лежерна околина во домашната канцеларија или дневна соба со овој стол за акцент на акцент на �

Нема повеќе гломазни, презаситени јакни за вас! Оваа ватирана јакна со средна тежина од Jејсон Максвел и�

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

Canopy Prochef Comfort Kitchen Mat е суперудобна, ергономски дизајнирана кујна, која е факс кожа на површината и антиза�

Scroll