Новак
Lee® женско наследство со висок пораст

Lee® женско наследство со висок пораст

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Без разлика дали сте на работа или барате стил што работи, панталоните за комунални услуги на Lee® Heritage ги спојуваат најдобрите од работната облека и уличната облека. Со нивното високо вклопување, претходно искористено полите и директно намалување на нозете, тие даваат приоритет на удобноста за тешката целодневна облека што го прави тежок ден на работа што е многу полесно. Висок пораст. Редовно вклопување. Директно отворање на нозете. Dungидовите на Dungaree. Манжетни полите. Детали за комунални услуги. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112343918.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оваа деликатес е одлична сама по себе, како закуска, како мезе, или како дел од вашето омилено јадење...

Оваа оригинална луѓе од дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ..

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

** Потребна ви е помош за наоѓање на вистинскиот комплет за инсталација за вашето возило? Кликнете на Here T

Ажурирајте ја облеката за спиење со овој сет за пижами на Disneyенски Disney, шарени отпечатоци од вашиот омил

Необичен и деликатен, овој прекрасен прстен за ангажман на дијаманти го прикажува блескавиот кластер н�

Светлината Hunter Mini Skinner / Cleaver е дизајниран специјално за ловци на кои им треба моќно сечило за да ги пресе�

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули Вклучени : Без сијалица (и) Тип на сијалица : Скрие�

Овошје на разбојната женска вафла термичка долна облека Vвратот на вратот за влага за губење на влага Ме

Издржливо метално тело со години на употреба Реверзибилни лопати за проширена употреба на секое сечило

Снимајте неверојатни видеа и фотографии со ултра широки, широки и телефонски камери...

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Свежите, смели ленти во контрастна сина и бела боја создаваат совршена основа за секое засолниште во сп�

'Llе се чувствува прекрасно со секојдневниот џогер од руно од правдата! Овие симпатични џогери нудат при�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Scroll