Новак
Greywash Woodgrain врамен акцент wallидно огледало 16 x20 од Галерија решенија

Greywash Woodgrain врамен акцент wallидно огледало 16 x20 од Галерија решенија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1380.32

Овој стилски преоден преоден 16x20 сиво измиен, срамно огледало на огледало со акцент е врамен во елегантна рамка од 3,2 ". Завршено во измиената сива додава рустикален шарм и модерен елемент на фармата во вашиот простор. Ова огледало е и полиран и рустикален што напорно влече секој просторија заедно. Висат безбедно на која било wallидна површина со индустриски закачалки на задниот дел што ја прават инсталацијата привремена. Осветлете го вашиот простор со ставање на ова прецизно изработено огледало во вашата дневна соба, влегување или бања. Мерки за рамки. Внатрешни мерки на огледало. Ова преодно правоаголно огледало е убаво врамено во рамна рамка ширина од 3,2 "завршена во дрво жито измиено сиво што додава рустикален елемент во вашиот декор. Огледало мерки 21,9 "Широк x 25.9" Висок и огледало Внатрешни мерки 15,5 "широк x 19,5" висок. Безбедно виси на кој било wallид со метални закачалки со јачина на задниот дел. Изработено од густо, силно метал и стакло што има двојно обложена сребрена поддршка со мазни заоблени рабови. Разновидното врамено огледало може да се прикаже вертикално или хоризонтално.

Главните карактеристики

Избор на клиент

12годишната серија на зимски покритие на Арктикплекс има сила и издржливост за да обезбеди години на зим

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски мо

Автоматски престанува да се полне кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

Сентименталниот клип на главните места 4 "x6 " е совршен додаток на вашиот дом за прикажување фотографии о

Оваа сандала за лизгање го прави летниот стил ветре Сандал Sawyerr Slide од колекцијата Journee е направен со лук�

Донесете стил и удобност на вашата надворешна просторија за живеење со оваа перница за стол за јадење н�

Плоштад пети, ниска потпетица, прилагодлива прашка, спарена со софистициран емајлиран украс, ќе ви помо�

Уметник : Gauguin Предмет : Пејзажапелатива : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано платно уметно�

Pro Pac ultimates Chicken оброк глукозамин и хондроитин за здравјето на зглобовите; Цвекло, грашок, јаболка, борови�

24 часовна удобност чевли со ширина на ширина на картол доаѓа со удобно удобно перничето и задниот броја�

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

Барате забавни, модерни патики со hitop за да додадете во гардеробата на вашата девојка? Овие патики на атл

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Нашата зрачечка колекција Vanity Fair Radiant hiCut има контрола на светлината и крајната удобност што го прави со�

Одржувањето пријатно и топло со времето и печатените нараквици на Tru Дизајнирани со вез на прстите, овие

Нашата еурека назад во училиштата со повеќебојни материјали за пердуви во училница ќе додаде ладно поп

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Карактеристики : Обезбедува прекрасна декорација за вашиот аквариум, исто така е добро место за скривањ

Вејверли инспирации ткаенината слави тренд инспирирана од моделот, дизајн и боја, исклучиво на Со посеб

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! Ултра плишани подрачја на ултра, нема да остават сомн�

Изберете од голем број на слатки форми на животни Четири силни, цврсти нозе го одржуваат ова столче стаб

Оваа опрема за еден патнички хамак гарантира дека секогаш ќе имате удобно место да се опуштите кога кам�

Воведување на Cloudbox, Lacie Cloudbox ве одржува поврзани со вашиот свет Целата ваша музика, филмови, фотографии и

Уметник : Borsteinn H Ingibergssonsubject : Пејзажапелатиј : природен модерно производ Тип : Галерија обвиткано платно �

Овие оригинални дики, помлади панталони за работа со подигање, се за форма, вклопување и кривините...

Серен резервоар за спиење гроздобер индиго xxlyou 'ќе го сакаме нашиот едноставно мек и едноставно удобно �

Со вклучена керамичка вазна, овој 22инчен вештачки аранжман за маргаритка на Гербер има неколку живопис�

Scroll