Новак
Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - Централен дел од ѓердан од хром диопид, акценти на бел дијамант - хипоалер?

Сребрени ѓердани од накит Клуб за жени - Селевер ѓердан за жени 14К злато позлатено сребро - Централен дел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

За разлика од другите приврзоци за жени кои испаднаа од низок квалитет на материјали кои кршат, 'рѓаат и стануваат обезцветени, приврзокот за накит на накит е стручно изработен од злато позлатено сребро за зачудувачки, врвен квалитетен приврзок ѓердан што трае и трае. - Оригинален центар на хром диописајд. Хипоалергичен и безбеден-изработен со нула-никел, хипоалергичен со нула-олово хипоалергичен 14к злато позлатен оригинален хром диопид и вистински бели дијаманти, овој сребрен ѓердан за жени е квалитетно изработен за да се заштити реакциите на кожата и алергиите. Одликувајќи се со прекрасен оригинален центар на Chrome Diopside Stone, опкружен со вистински . Додека многу женски ѓердани излегуваат како ефтино изработени и разочарувачки мали, сребрениот приврзок од накит на накит се одликува со квалификувана изработка и ексклузивни материјали со врвен квалитет, кои се направени да траат . Со вкусно уште вкусно, овој ѓердан од сребрени женски позлатени од 14 килограми прикажува оригинален хром диопсид во срцето, опкружен со вистински .

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Главните висечки панели за медалјон е ажурирање на вашето живеење, соба, спална соба или трпезарија со о

Уметник : Курт Шаферсјубјект : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Чувајте ја несаканата светлина и додадете безвременски стил во вашата спална соба или декор на дневна с

Кажете "namaste " на вашите нови омилени панталони за јога Со класичен преклопен лента за половината и ласка

Willе ги сакате овие внимателно дизајнирани корбели направени за да ја одразуваат старата, античка и руст

Забавувајте се на сонцето во ова дно за пливање од без граници! Пар со совпаѓање на врвот, или измешајте �

Гинсу Чикара серија од 5инчен нож Сантоку нож Ginsu Chikara Series се фалсификувани од јапонски не'рѓосувачки чел

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Совршен фустан за обичен породилен изглед! Овој лабав фитинг плус големина на маица со големина има џеб�

Лесен градник за притискање што ви дава совршена количина на лифт со целата удобност и без жица Совршен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Jогрите се мојот џем! И зошто да не? Овие панталони вредни за дневна нога од убов со зашилена нога Подигањ

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Изработено во ткаенина за дишење, активниот резервоар за перформанси на Layer 8 ве одржува да се чувствува�

Овие папки се суштинско снабдување со канцеларија Покрај тоа, вклучивме слот за визиткартички со тради�

Преносен генератор на комерцијално одделение DEK со тригодишна ограничена гаранција е препорачан генер�

Scroll