Новак
Копче за плетење на мажите на Georgeорџ Машки

Копче за плетење на мажите на Georgeорџ Машки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 223.68

Работа до викенд, нема запирање на полиран стил и неверојатно чувство на плетеното копче на Georgeорџ. Тоа е супер меко и изгледа неверојатно со фармерки или шорцеви или скоро за што било. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : јака од точка. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Супер-мек дизајн; плетено тело. Машка плетена копче надолу од кошулата од Georgeорџ.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Georgeорџ е британскиот бренд кој мора да нуди квалитетна, тренд мода со допир на стил на Велика Британија �

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со торба за перење на желби од нашат

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Среќен ден на Свети Патрик! Свртете ја вашата облека во забавна и празнична изјава за забава со оваа сме�

Панталони со лесна облека од чудо нација има вашето бебе или дете момче покриено и изгледа симпатично С�

Креветот Хазра Браун мансарда комбинира обичен, современ изглед и функционален дизајн за да создаде пр�

Оваа ватирана врежана јакна од Авиа го прави совршеното транзициско парче Плетени 4насочни ракави за ис

Без разлика дали излегувате, висат со пријателите или останете внатре, станете пријатно со Duster Cardigan на Te

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата Заедно со цицање

Scroll