Новак
Примарно злато Карат бело злато 6x овално розово турмалин и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 6x овално розово турмалин и дијамантски прстен

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 8171.52

Овој прекрасен розов турмалин и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за накит. Изработено од 14 карат бело злато Овој неверојатен прстен има 6x4mm овален розов туримален скапоцен камен, поставен во центарот со треперливи I2 јасни дијаманти акцент од обете страни за прекрасен дизајн. This ring is available in finger size 7, gemstone weighs 0.26 cttw.Metal Weight : 2.45 grams Jewelry Type : Fine Ring Style : Gemstone and Diamond Ring Gender : Women's Metal : Gold Gold Karat : 14 Karat Metal Color : White Band Width : 2mm Ring Size : 7 Gemstone Details : Type : Tourmaline Birthstone месец : октомври Колор : Pinkcut : Face Ted Shape : Ovalsize : 6mm x 4mmweight : 0.26 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prong Diamond Детали : Јасност : I2 Color : I-Jbirth Stone месец : Април : Април. Поставување : Prongyour Предметот пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Соединетите држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Торбата за санки на Ленка алпак претставува леснотија на пристап и чување, како внатре и надвор Внатреш�

Органските памучни капаци со рачно зашивање на Окс Беј, органска памучна перница, 20 "x 20 " : Оваа забавна о�

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

На бебињата со стил им е потребна облечена облека на која можат да сметаат за специјални прилики, семејн

Ботаничка пастелна цветна шема 4парчиња 1500 врвен лист за собирање сет Микрофибер Двоен сет вклучува 1 вг

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Создадете убави знаци, картички и канцелариски материјал со овој комплет за матрици на азбука Овој комп

Дозволете некој да го поздравите во вашиот скромен престој, да знае дека е територија на Каролина Панте�

Merkury Innovations Globar Multicolor LED светло лента со далечински управувач Globar е совршен за области, клупи, конзоли и п�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : Хелен Абасјубј�

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Протоколот V36 е стилска модернизација на разделен дизајн на пет зборувани Протоколот V36 е специјално н�

Ibrивописни бои и тропски принт донесуваат трендовски стил на нејзината облека за капење во сетот за бик�

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Скудската бубачка е дизајнирана со сегментирано тело на рак на рак и има животни антени, нозе и опашка о�

Харт 20 V 1 галон бело влажно / сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата...

Прикривање, јакна или и двете? Небото е границата со времето и прикривањето на обвивката на Тру Шик стил

Кралицата на срцата, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бо

Georgeорџ е британскиот бренд кој мора да нуди квалитетна, тренд мода со допир на стил на Велика Британија �

Лудувајќи се за карирана со кошула со копче на Тера и Скај Вистинска класика, оваа кошула е подготвена з�

Нејасните, празнични и забавни се само неколку начини да го опишеме нашиот начин да ги славиме велигден�

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки Здрав, нискокал

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхит�

Scroll