Новак
Асортиман на тежина на црв од орел, челик, парче

Асортиман на тежина на црв од орел, челик, парче

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 183.84

Конкавниот дизајн на мијалник за тежина на црви овозможува тежината да се вклопи цврсто против главата на црвот. Овој пакет за асортиман на тежината на црниот орел од црв, вклучува голем број на големини за вашите потреби за риболов. Сјај за риболов со риболов на орел NLDPWW, пакет за асортиман на тежина од челик црв, се прават од челик, бидејќи сè повеќе области со кои се забранува употреба на олово. Некои други еколошки опции вклучуваат месинг, волфрам и калај. Челичните тегови стануваат се попопуларни секој ден. Еко-еколошки тегови на Eagle Claw се одлична опција за еколошки за сите риболовци. Асортиманот на челични тежини е потежок од оловото, челичните тегови ќе направат погласен звук на кликнување и ќе ја задржи нивната форма подобро и подолго, што ги прави одличен додаток на секоја кутија за справи. Потешко од олово за погласно кликање звук и помалку абење и солза. Премиум квалитет на челични тежини. Разновидни големини. Еколошки. Решавање на риболов со орел канџи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Подготвени да се претстават без обележја, кои можат да се презентираат во различни големини, скоро не се

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Преклопување на круговите со различна големина слој еден на друг во ова апстрактно платно печатење од у

Спортски се среќава со вишок со овој џогер, пантолона од WESC Направено од ткаен памук со опуштено вклопув

Влезете во духот оваа сезона на жетва и Ноќта на вештерките со нашата празнична кујнска крпа! Оваа кујнс

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Колекција на принцот Питер Флорална череп Краток ракав Графички маица Оваа удобна колекција на принцот

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Scroll