Новак
јас играм. Девојки за бебиња и мали деца Руфл Танкини костим за капење со привремена апсорбирана пелена

јас играм. Девојки за бебиња и мали деца Руфл Танкини костим за капење со привремена апсорбирана пелена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.68

Јас играм.® е оригиналниот производител на пелени за пливање и има патентиран трислоен дизајн. Подигнувачката лагер помага да се спречи осипот на пелена, внатрешниот абсорбента слој помага да се заштити од хаос надвор од базенот, а водоотпорен надворешен слој работи со половината и нозете што одговараат за да се обезбеди безбедна заштита од несанитарни и засрамувачки несреќи во базенот. Вклучува 2 парчиња за лесно вклучување и исклучување. Не е потребна друга пелена. Широки ленти остануваат ставени. Трим, лесна пелена го охрабрува пливањето. Прилепувања со лесно заклучување. Snug Fit помага да содржи цврста материја и е одобрен за јавни базени. Врвот/дното : 85% полиестер/15% еластан; Долна обвивка : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дво парчиња танкини и пливање пелена поставена за девојки од јас играм.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сет на подлога за сопирачки на сопирачките на Akebono ProAct, керамика практично ги елиминира бучавата, вибрац

Колекцијата „Титан“ носи модерен допир на традиционалните племенски обрасци, спарувајќи ги дизајни с�

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за �

Вашето малечко ќе зумира (со многу безбедна брзина) на нивната сопствена играчка за возење велосипед со

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Сирена и виножита, ох мое! Оваа симпатична пижама поставена од btween е забавен додаток на нејзината ноќна �

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Без разлика дали одат на училиште, играат датуми или едноставно дружење со Мама, оваа облека за играње н�

Кошмарот на Дизни Тим Бартон пред Божиќ е маѓепсан од вас Букет, се појави 3Д картичка, 10,25 "x 7,5", по 1 „Маѓе

Бомбардерската јакна од Урбана Република е идеална против студено и студено време Оваа јакна ќе го задр

ЛАС ВЕГАС КАДИОНСКИ момчиња 418 МЕШ Краток 9 K1 BXFGFZ XXL18 Овие момчиња активни шорцеви од мрежа го карактериз�

лесна, еинтегрирана ефикасна грижа : тие се исто толку меки како 1500 броење на конецот египетски памук и т

20 "Кент Quick Spin е сигурно да го натера вашето дете да се чувствува како вистински возач на слободен стил! О�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

ACDELCO предност на управувачот за управување со вратоврска крај АДЕЛКО предност на управувачот за управу�

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Ниту една граница на маицата со целосна фигура на границата е удобен и поддржувачки додаток на вашата к�

Scroll