Новак
Вода Gremlin Snap-loc Dipsey Swivel Swivel Sinker, #5, големина 3 4, по торбичка

Вода Gremlin Snap-loc Dipsey Swivel Swivel Sinker, 5, големина 3 4, по торбичка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

На следната авантура со риболов со слободна линија, донесете пакет од овие вода Gremlin Snap-loc Dipsey Swivel Sinkers #5 за да пробате и да фатите повеќе риби без нив да ја почувствуваат тежината. Со едноставен за употреба дизајн, има патентирана технологија Snap-Loc која лесно може да ја искористи и да ја исклучи линијата моно-филамент брзо и ефикасно. Овој мијалник за риболов може слободно да се лизне на линијата, што помага да се инхибира какво било извртување или оштетување на линијата. Во секоја пакет доаѓаат три парчиња со големина од 3/4. Користете го мијалникот за вода за вода за риболов со лебдат или кога ловите за жители на дното. Секој почетник или стручен рибар треба да може да го користи овој вид додаток заради едноставниот дизајн на очите. Вода Gremlin Snap-loc Dipsey Swivel Sinker, #5, големина 3/4, три парчиња по торбичка : работи совршено со друга вода Производи од Гремлин. 5. Големина 3/4. Три парчиња по торбичка. Водата Гремлин мијалник е идеален за риболов со слободен, долен и лебдат. Разновиден и лесен за употреба мијалник. Конструиран со патентиран дизајн на очите Snap-Loc за брзо прицврстување и отстранување од риболовната линија. Спречува линиите да извртуваат или плетат. Рибата може да ја земе мамката без да ја почувствува тежината на мијалникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој сет на обетки од 2 пар комбинира стилски овален ребрест обрач и 6мм поставени кубни цирконија Созда�

Овој простран врв од време и TRU е направен од мека термичка ткаенина и има издолжена, заоблена полите...

Бебињата растат брзо, така што засилувачот за позиционирање на појасот на Skyline е дизајниран да продолжи.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „�

Лизгајте се во стилска софистицираност со времето и двобенд сандалите на TRU Здолништа до шорцеви, овој п

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм Нежните заоблени врвови за удобност 25мм алуминиумски диск шар�

Мешавините аспирации на многу ентузијасти во велосипедизам се доведуваат до потрошувачка во форма на 26

Глава до пети, таа ќе изгледа апсолутно чудесно во слаткиот сет на три парчиња на Wonder Nation...

Овој весел сет на елегантни црвени пиедестали прави совршен додаток на вашето Божиќно украсување...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Wireица четкан вметнат панели од венери од борови, со жица, цврсти бор рамки, обезбедувајќи уникатна текст

Планот на Детроит Голд, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници...

Денис Фрејтс „Роки крајбрежје 20“ платно уметност Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музе

Диво забавно! Ослободете ја вашата смешна страна со две пакувања дивјак пантер и истражете ги дивите гр�

Scroll