Новак
Логорт Карат Бело злато NHL Детроит Црвени крилја големи приврзоци со ѓердан

Логорт Карат Бело злато NHL Детроит Црвени крилја големи приврзоци со ѓердан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Време е да го прославите вашиот омилен тим, Детроит Црвените крилја! Овој ѓердан NHL создаден од родиум-позлатен 14К бело злато е направено од лого-во САД. Ние сме овластен продавач на мало и оваа автентична ставка е официјално лиценцирана од Детроит Црвените крилја. Приврзокот е во ширина приближно 26мм (1 инч), а кабелскиот ланец е во ширина од 1,25мм со должина од 18 инчи. Создадено од родиум-позлатен 14К бело злато, лиценцирано од црвените крилја во Детроит, приближна ширина на приврзокот 26мм; Должина на ланецот 18 инчи, просечната тежина на артикалот е 2,72 грама.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете ја вашата loveубов со овој луксузен миабела создаден прстен за ангажман на бели сафир солитер Мо

Суптилниот солиден 3Д дизајн на овој прстен за машки сафир волфрам го прави стилскиот свадбен бенд...

14 K бело злато мажи и женски 22 "0,95мм прилагодлив дијамантски пресечен ѓердан Lumacina синџир со силиконска м�

Овој симпатичен 14 карат бело злато прстен ќе додаде софистицирана елеганција на вашиот личен стил...

Деликатно стокмено од 14 каратно розово злато, овој прстен со пасијанс има привлечен, 7x5mm, зрачен смарагд

Прославете ги вашите уникатни моменти со блескави акценти на дијаманти околу центарот на скапоцен каме

Висока полска завршница заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај Февруари роден камен...

Издвојте се во толпа кога ќе го носите овој суров тангело гарнет и цветниот прстен со дијамант...

Шарена аура од жолта и бела боја е на врвот со привлечен дизајн во овој впечатлив прстен...

Лиценциран амбиент на Морганит : Подготвен од пронг Засилен со полирана завршница, овој прекрасен прсте

Прстен за коктел Белиот Топаз се сече : круг Скај сина топаз и бел топаз Загарантирано 100% задоволство на

Добијте елегантен и шармантен изглед со овој зачудувачки дијамант и смарагден прстен Изработено во 14 к�

Флаутирајте го вашиот стил со овој прекрасен прстен од скапоцен камен Овој 10 карат бело злато блескаво �

Овој ексклузивен дизајн на овој машки свадбен бенд во Сафир Тунстен го прави совршен подарок за свадби,

Овој прекрасен прстен се одликува со заоблен исечен син сафир со треперливи австриски кристални криста

Изработено во бујно бело злато, овој прстен има една срцева, треперечка лондонсина скапоцен камен (5 х 5м�

Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит...

Спакувано до совршенство Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со к

Овие обетки на висини се совршени за да додадете искра во вашиот секојдневен изглед и исто така за елега

Создаде сина сафир Гаранција Миабела Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува н

Украсете се себеси или некој близок со оваа форма од 1,5 КТ тркалезна форма создадена сина сафир ореол пр�

Изработено во сребро, ангажманот прстен прикажува овална, создадена со камења од камења од сафир, кој се

Покажете го вашиот стил со овој 14 K бело злато 0,75ct вкупна тежина танзанит кластерски прстен Овој природе

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 4,5 КТ перница исечена швајцарска сина топаз солитер прстен в

Брилијантен одраз на верата и модата, овој приврзок за дијамантски крст од колекцијата „Адоре“ ќе го о�

Scroll