Новак
Ekena Millwork 1 2 W 24 D 28 H Империјални уметности и занаети мазна заграда, Даглас ела

Ekena Millwork 1 2 W 24 D 28 H Империјални уметности и занаети мазна заграда, Даглас ела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Вентите за отвори се совршен начин за подобрување на изгледот и чувството на вашиот дом Веднаш можете д�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете ја вашата лична талент во нашата wallидна уметност за лесно, прифатливо оригинално ремек дело...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll