Новак
Екена мелница 4 w 10 h 20'l 3-еднострана еднострана ендуратан фау дрво тавански зрак, фабрика подготвена

Екена мелница 4 w 10 h 20'l 3-еднострана еднострана ендуратан фау дрво тавански зрак, фабрика подготвена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Фабрички преполнети, недовршени бродови на зраци подготвени за сликање или фиксна завршница. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Автентични и точни реални текстури на дрво. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни к

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер За луксузно ажу

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчињ

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксу�

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчињ

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Scroll