Новак
5 W 72 H 2 P два еднакви подигнати панели PVC Pilaster W Стандарден капитал и база

5 W 72 H 2 P два еднакви подигнати панели PVC Pilaster W Стандарден капитал и база

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одржување. Тие лесно се инсталираат со стандардни алатки и имаат сликарлива мазна бела завршница за јасен полиран изглед. Совршено за внатрешна и надворешна употреба, особено погодна за влажни или влажни области ранливи на груби временски услови, солена вода и бледнее заради сончевата светлина. Целосно прилагодлива висина и ширина. Многу архитектонски дизајни за да одговараат на стилот на вашиот дом. Издржлив материјал што нема да гребе или заби, совршен за надворешни апликации. Достапно во десетици големини. Водоотпорен, без мувла или мувла. Подготовката за боја е минимално и не е потребно пескарење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Вентите за отвори се совршен начин за подобрување на изгледот и чувството на вашиот дом...

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Scroll