Новак
12 W 96 H 2 P рамен панел PVC Pilaster W Стандарден капитал и база

12 W 96 H 2 P рамен панел PVC Pilaster W Стандарден капитал и база

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одржување. Тие лесно се инсталираат со стандардни алатки и имаат сликарлива мазна бела завршница за јасен полиран изглед. Совршено за внатрешна и надворешна употреба, особено погодна за влажни или влажни области ранливи на груби временски услови, солена вода и бледнее заради сончевата светлина. Целосно прилагодлива висина и ширина. Многу архитектонски дизајни за да одговараат на стилот на вашиот дом. Издржлив материјал што нема да гребе или заби, совршен за надворешни апликации. Достапно во десетици големини. Водоотпорен, без мувла или мувла. Подготовката за боја е минимално и не е потребно пескарење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Додадете значителна

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи ПВЦ п�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Заштедете време и пари со зраци �

Плус, тие се практично бесплатно за одржување Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY �

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустри

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Нашите греди можат л�

Автентични и точни реални текстури на дрво Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржл�

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Додавањето на ПВЦ педимент во дом веднаш додава длабочина, карактер и клучна архитектонска карактерист

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll