Новак
Диск на сопирачката компатибилен со предната, возачот или патничката страна на Хонда С.

Диск на сопирачката компатибилен со предната, возачот или патничката страна на Хонда С.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 533.76

Специфични производи за производи : Директна замена Продадено : Продадено индивидуално Дисцис финиш : Природна завршница : Црн е-облик на обложување на материјал : Кастиран ИРОНДИАМЕТЕР : 11,8 in. 0,98 ин. НОМ. Дебелина; 0,91 ин. Мин. Дебелина; 2,76 in. Hub Reg; 0.5 in. Bolt Size Replaces OE Number : 45251 S2 A000 Interchange Part Number : 12040048,45251 S2 A000 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty SURESTOP PRO-LINE SERIES BRAKE DISCSEngineered with everyday drivers and their specific vehicles in mind, Sure Stop's Pro-Line Series brake discs are guaranteed to deliver Правото одговара заедно со мазни, силни перформанси - секој пат. Нудејќи премија, постојана моќност на запирање и крајно обезбедување на безбедност, овие дискови на сопирачките го олеснуваат разменувањето на вашите истрошени ротори за да можете повторно да го погодите патот со доверба. Феации и придобивки : Инсталирајте подготвена за апликација за прилагодување, што роторот е подготвен да е подготвен да е подготвен за Болт, десно надвор од кутијата. Не е потребно дополнително обработка или повторно поврзување. Завршено за непречено, трајно напојување, обработено за правилен опсег за да се спречи Wobbling.stilized финиш нуди мазна, реактивна контрола на сопирањето. Намалување на бучава и тестирање против абење во секоја фаза од процесот на производство. Стартувајте повеќе решенија за сопирачките за најмногу склони возила во функција и продолжете да го проширувате опсегот на животен стил и условите за возење што ги служиме. 2021 Jeep Compass 2015-2020 Jeep Renegade го заменува бројот на OE : 45251 S2 A000. Број на размена на дел : 12040048,45251 S2 A000. Се вклопува во Изберете : 2000-2009 Honda S2000 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Надворешната боја на Glidden®Надворешна боја е течна боја со низок VOC која обезбедува добра лепење и скриен

Добијте го вашиот жлеб во тотално лесни, тотално удобни џогери за вратоврска Loveе го сакате прекрасното �

Ги најдовте! Овие Аманда Каприс од Глорија Вандербилт се карактеризираат со удобно вклопување што сте г

Симпатична, случајна и подготвена за било што Ниту еден фустан од границите на границите не е направен с

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

Сем и Либи женски Талија Перл Амперсанд, Сандал, жени од Сандал, Сем и Либи чевли Црна Сандал Талија Тлен�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 " x 18 "Sage модерна перница за акцент на моногра�

Bonide 16 OZ, мртвите грешки на капетанот Jackек, подготвена за употреба, е одобрен за органско градинарство за

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Нашите меки ромци без ракави се направени со 100% памучно текстурирано ребро за целодневна удобност...

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Лизгајте во сезоната на топло време со сандали од Калистога во кои има широки ленти за крцкањеобична, ст

Scroll