Новак
Парни предни бришачи на шофершајбната за VW Caddy +

Парни предни бришачи на шофершајбната за VW Caddy +

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 265.12

Лесен за инсталирање, нема комплицирани чекори и не се потребни комплицирани алатки. На дожд, сон и снег., Виртуелно видливост без низа. Како резултат на специјално измешаното графитно обложено гумено сечило, направете го мазно, избрише без џагор. За трајната, гума-опкружена подградба ја зголеми флексибилноста и зафатот. Преку вграден аеродинамичен спојлер, значително намалување на бучавата и лифт на ветер. Целото време тешки со синтетичка гума пискање што ќе издржи екстремни временски услови. Преку елиминација на изложените метални компоненти за спречување на градење на мраз и снег. Ве молиме, проверете дали моделот и големината на вашиот автомобил пред да ја нарачате предметот. Ве молиме, дозволете 1-5мм разлики како резултат на рачното мерење. Ви благодариме за разбирањето. 1 пар предни бришачи на шофершајбната за VW Caddy 2017-2018 24 инчи + 18 инчи лесна инсталација - Ставете ги бришачите на бришачите на шофершајбната на бришачите на шофершајбната на вашиот предниот прозорец на автомобилот и држете ги цврсто. Не се вклучени упатства за инсталација . Големина : 24 ", 18 ''. Fitment : За VW Caddy 2017-2018, за Alfa Romeo Giulia 2017-2019. Ова е производ што не е OEM, само додаток . пакетот вклучува : 1 пар фронт Сечила на бришачите на шофершајбната.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Pissarro Предмет : City Scapestyle : Trational Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, ум�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Опис : Ова рокерско столче е изработено од премија и цврсто тврдо дрво, кое е многу цврсто и издржливо по�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот за подот за Volkswagen Rabbit 2003 : Дизајниран

Бела Вита знае чизми за фустани Продолжуваме да нудиме чизми за фустани за пети кои леле сезона по сезон

Замената со директно вклопување ОЕ обезбедува соодветно вклопување, форма и функција Опширно тестиран�

Создадете прирачници што се издвојуваат со брзата замена за касети за повторно воспоставена касета за P

Врзаните врски на вашето семејство цветаат на овој сребрен прстен Секое семејство е уникатно и убаво на

ACDELCO GM Оригинална опрема Зголемување на сопирачките за напојување Поврзете го системот за педали на соп

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со овој пат и Tru Faux Snake Print SideTie Bikini Bikini за жени Ова дно за капење е

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија с

Топлинските чорапи на женските затегнувачи на Muk Luks® го одржуваат студот и топлината...

Опис : Материјал : Овој амортизер за вибрации на тениски рекет користи силикон како материјал, кој е отпо

Откако работеше пет години како илустратор за рекламирање и наставник со скратено работно време, тој ја

Buzzy Seeds Mini Terra Cotta Growing садови вклучуваат сè што ви треба за успешно да одгледувате свежи билки, вкусни зел�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Како и сложените накит што се држат заедно со блескавиот златен ланец, шемата на овој килим ги украсува �

Потребна ви е помош при инсталирање на вашиот нов филтер за вода под мијалник? Оставете го на професиона

Уметник : Мигел Балбасјубјект : Апстракт Стил : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис по

Scroll