Новак
Lissomeенски сатен сатен со сатен-врат на врвот и шорцеви од руфли, сет од 2 парчиња

Lissomeенски сатен сатен со сатен-врат на врвот и шорцеви од руфли, сет од 2 парчиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.84

Свилениот мазен сатен додава женски допир на облека за спиење со овој комплет за спиење со 2 парчиња. Овој модерн сет вклучува врвен резервоар V-врат и шорцеви што одговараат со полите на шутли за дополнителна талент. Прилагодливи ленти и лесен стил на влечење додаваат удобност во овој симпатичен сет на пижама. Уживајте во опуштеното вклопување и удобноста на еластичната половината. 100% полиестер. Лесна грижа : Машинско миење и сушење суво. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 горе и 1 пар на PJ шорцеви. Врвни карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; V-врат; без ракави со прилагодливи ленти; мазна сатенска ткаенина. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична половината за удобност; мазна сатенска ткаенина; Руфл полите. Лисом сатен пижама поставена за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за пере

Јас сум ликовен фотограф и визуелен раскажувач и имам среќа да живеам на половина пат до планина во Умбр

Одликувајќи се со скриптата Вилсон низ градите, скриптата памучна мета II обезбедува меко чувство и нама

Тема : Animalsивотни Стил : Поп артпродукција Тип : Сребрена рамка, Црна матка, акрилна трговска марка ликовн

Бидете софистицирани и удобни во оваа нечиста графичка маица Одликувајќи се со класичен дизајн на пост�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Книга за време на одмор, Божиќно одбројување Откријте ги буквите што чекаат под секоја размавта во оваа

Современите моменти од Гербер носи современ стил и целодневна удобност во гардеробата на вашето малечк

Silver Jeans Co Patch џеб Високиот раст Широк фармерки со нозе Совршен пар за правење изјави Нашата лепенка широ�

Ова „смело усни“ врамени печати за сликање е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резол�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Minions Возбудете се да ги носите омилените чевли со минијатури во овие удобни патики со лесна категорија..

Чувство и гледање сензационално од тренингот до викенд со хеланки со 7 / 8 должина на Авиа...

Оваа табла со сјај на Crayola Disney Cars 2 обезбедува часови на бескрајна забава и отворена креативност за деца �

Персонализирајте го светот на вашето дете со овие цврсти дрвени букви од Kidkraft Стоејќи целосна осум инчи

Енергетските стоп стоп Аутоспецијални ротори на сопирачките обезбедуваат директно вклопување решение

Фармерките за подигање на мажите на Georgeорџ се неопходни гардероба Овие разноврсни фармерки се конструи

Комплет за оброци на „Ранецот“ на „Ранецот“, 2дневен комплет за оброк е посебен асортиман на замрзнув�

Уметник : Yudhistiria yogasarasubject : People Style : Modern & Moderner Product Type : Galleryзавиткано платно Арттис подготвено за висење, у�

Scroll