Новак
Sony Xplod 2-Channel Watt Amplifier, XM-502Z

Sony Xplod 2-Channel Watt Amplifier, XM-502Z

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 799.84

Набавка на електрична енергија MOSFET, 50 W x 2 Континуирана моќност, филтер со низок премин од 80 Hz, 100 вати RMS @ 4 Ohms MOSFET напојување. 50 W x 2 Континуирана моќност. 80 Hz филтер со низок премин. 100 вати rms @ 4 оми. Активно коло за заштита. Влезови на ниво на RCA и звучникот. Златни позлатени терминали. Длабоко црвено.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата LIA комбинира убави, современи обрасци и бои со трајни квалитети подготвени на отворено...

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметнос�

Интегрираниот LED со голема површина на LED со голема површина на безбедносната светлина на Зора ќе му дад�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Овој розов кревет врамен со сликарство е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција

применливи За различни типови храна : дизајнирани во големина од 22,8 "x21,7" x15 Не'рѓосувачки тело и калено с�

Inенски peиркач пети со современ склопен вампир дизајн го нанесува овој клин Еспадрил со стил Силви Втори

Ford? S FCE6016 е компресор од 1,6 галон воздух со лесна тежина, компактен дизајн што ќе ви овозможи да го земете

Едноставен, стилски и летен; Комбинираната валери од Софија Вергара ги има сето тоа за вашата работа од �

Овие листи на Виножито Модел Jојо Сива сигурно ќе станат нејзин омилен пар чевли! Украсено со сјајно вин�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Subaru XV Crosstrek 2014 : Дизајнирано прилагоде

Постудените денови се исполнети со удобност кога таа ја носи оваа јакна за пуловер на Шерпа од правдата.

Братучед DIY 27 инчи тркалезно влакно, по 1, розово и сино Тркалезните мониста се популарни и разноврсни Вк�

Наградете ја вашата мачка со скромна закуска за играње, што е 100% нутриционистички комплетна за одржувањ

Овој прекрасен розов турмалин и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за

Scroll