Новак
Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекцијата ournoute. Оваа мора да ја има Мери Janeејн има луксузна веганска кожа, двојни ленти за токи и покриена блок потпетица за изглед и привлечен изглед. Подготвена влошка и тркалезна пети создаваат удобно вклопување. Со пета како оваа во вашата ротација, секогаш ќе изгледате и ќе се чувствувате најдобро. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тип на пета : Блок потпетица Тип на затворање : Лизгање Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се п

Влезете во совршен стан со станот KAVN од колекцијата Journee Овие станови што се вклопуваат во удобност имаа

Лекарите на миеша Пени од колекцијата на ourурнини ќе ве натераат да шетате низ градот во стил и удобност.

Запуштете се во гроздобер мода со потпетиците на Хестер од Колекцијата на Gournee Дарлинг Д'Орсај во која и

Флорал Jayеја, дополнителна широка ширина на ширина, е елегантна и безвременска пумпа за фустани Овој чев

Колекцијата на ournouree Марси Лофер прави прекрасен додаток на вашата колекција на обувки Овој стан за пуш�

Погледнете и почувствувајте се најдобро во овој секојдневен стан од колекцијата на ourурни Roxeene е лизгањ�

Погледнете софистицирани и стилски облечени во колекцијата на списанија, Одри зашилени пети...

Додадете пумпи инспирирани од гроздобер во вашиот стил оваа сезона во Твид Мери Janeејн Пумпс од колекциј

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни...

Смело земете го денот во овие Мери Janeејн Кариса е стан зашилен пети изработен со печатени ткаенини на вр

До колекцијата „Модна игра“ со колекцијата Мелора од Journee Оваа умен потпетица со пети се одликува со бо

Овој полиран стан на Лофер е детален со нашиот потпис од 4мм Тру удобна пена ™ Интол и широка ширина на н�

Scroll