Новак
Еко-МА хипоалергичен алишта за миење алишта

Еко-МА хипоалергичен алишта за миење алишта

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 127.52

Природно, концентрирано миење на алишта засновани на растенија во хипоалергична формула за чувствителни лица и оние кои едноставно сакаат без мирис. Неговата формула со ниска пена, без остатоци е безбедна за миење на облека за новороденчиња и може да се користи во висока ефикасност или стандардни машини за перење. Ова шише од 6,21 л ќе измие 210 Тој. Сите природни, хипоалергични, растителни, без мириси, високи перформанси, 210 HE оптоваруваат, UL Ecologo сертифициран, оценка на храна и безбедни состојки со храна, погодни за сите температури на водата, лесно биоразградливо, без тестирање на животни.

Главните карактеристики

Избор на клиент

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Калдвел 16 "место во целта 9 дијамант, сила со висок контраст : Боја со голема видливост за да се види на до

Ботаничка пастелна цветна шема 4парчиња 1500 врвен лист за собирање сет Микрофибер Двоен сет вклучува 1 вг

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на

Растејќи во западна Пенсилванија, нејзините родители на уметници беа огромни влијанија и таа се восхит�

Hereенски наследство со висок пораст Пантин одземник на корените на работната облека на нашиот бренд, жен

Georgeорџ е британскиот бренд кој мора да нуди квалитетна, тренд мода со допир на стил на Велика Британија..

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии,

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

Лудувајќи се за карирана со кошула со копче на Тера и Скај Вистинска класика, оваа кошула е подготвена з�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Заедницата на трговската марка е посветена на обезб

Scroll