Новак
Chama Womens Plus Size Blouson Tankini костими за капење шарени костуми за капење поставени 2 парчиња атлетски костуми за капење со момчиња

Chama Womens Plus Size Blouson Tankini костими за капење шарени костуми за капење поставени 2 парчиња атлетски

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 303.84

Класичен танкини е секогаш класичен и никогаш не излегува од стил. Дебелите, прилагодливи ленти ја даваат оваа одлична поддршка на Tankini, а лентата за блокирање во боја прави вистински уникатен изглед што можете да го однесете од базенот до плажа со леснотија. Парот со дното на совпаѓање за динамичен и енергичен изглед, ќе ја сакате удобноста и вклопувањето на овој сет на Танкини. 82% полиестер, 18% спандекс. Препорачувајте миење на рацете, машинско миење во нежно. Не бели. Погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со овој костим за капење. Материјали : Овој тенкини со плус големина е направен од 82% полиестер, 18% спандекс. Мекиот материјал за малку лабаво вклопување се чувствува, удобно е, лесен и е доволно затегнат за да одговара на вашата фигура . Дизајн : Костимот за капење Такини е дизајниран со класична и безвременска лента за блокирање во боја, има проток на силуета која убаво драпери и убаво и убаво драпери и Умно маскирајќи се на средната . Карактеристики : Дво парчиња костим за капење има деколте за лажичка што покажува помалку кожа, а прилагодливите ленти за рамото ве издржуваат за да го пронајдете најдоброто вклопување. Удобниот дно бенд го држи врвот уредно во место . Модни совети : Комплетот „Танкини“ е лесен за спарување со патики и капа за бејзбол за активен изглед, или само одете со флип -апостолки за да се дружите на плажа . Соодветни прилики : Наменет за динамичен начин на живот, тој е совршен за живи забави во базенот, спорт на плажа, часови по јога или дневна обука за теретани. Одличен подарок за вашето семејство или сакани.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потпис од Леви Строс и Ко современи карго шорцеви обезбедува модерен стајлинг на карго и перформанси из

Камионот со танкер со Adventure Force Big Rig ја проширува креативноста на вашето дете Комплетирајте со целосна к�

Овој елегантен Akdy 30 ”под аспираторот за опсег на кабинетот е управуван од стил, во кој има четкана надво

Вниманието на деталите е токму за што се работи за готовина од лесна улица Уметно дизајнирана на екстре�

Класичен стил го направи слатко во чудо нација бебе и деца со кратки ракави за деца со деца Освежена во ш

Artwall "Тропска риба " Галерија обвиткано со плови платно од Дерек МекКреа е рачно изработен со нашиот потп

Mirtsенски плус лента за екипаж на екипажот со кратки ракави со кратки ракави, форма на шарена маица е клас

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Забелешка : Овој производ е дел од колекцијата MKF од Миа К и нема поврзаност со Миа Фароу направена од вис

Градина сијаличка со сијалица со виолетова рефлексија на лалињата се увезуваат директно од нашите фарм

Супер херој наспроти супернегативните авантури Добијте возбудлив пресврт со овој Imagine Xt DC Super Friends The Joker

Нова сезона, нов изглед Време за џемпер на бесплатното склопување за шик пресврт на класичен обичен сти�

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Време е да распоредите пар панталони за кул удобност и стил Овие падобрански панталони од без граници и�

Ажурирање на сончевиот ден! Опуштениот резервоар за замав од „Wonder Nation“ додава отпуштена вибрација на н

Вие нема да можете да ја засилите вашата возбуда, носејќи го овој официјално лиценциран hasbro, мојот мал п�

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини на трговска марка ликовна уметн

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Scroll