Новак
Брилијантност фино накит женски симулирана дијамантска трио квадратна обетка поставена во злато позлатено сребро од 14KT

Брилијантност фино накит женски симулирана дијамантска трио квадратна обетка поставена во злато позлатено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 768.00

Овие симулирани накит од симулиран накит од симулант 14 KT, позлатени сребрени обетки се одлична вредност. Овој сет содржи 3 пара обетки од квадратни обетки во сјајни симулирани дијаманти во амбиент од 4-понг. Големините на обетки се 4, 5 и 6мм. Носете ги одделно или заедно за мноштво опции за гардероба. Обените се комплетни со грб од не'рѓосувачки челик и гумени стопи. Овие лесно преминуваат од ден во ноќ и ќе бидат парот што го грабнувате секој ден. Класичен стајлинг. Одлична вредност. Вклучени спојки со обетки од не'рѓосувачки челик и вклучени гумени стопери. Возрасна група : Возрасна. Пол Жена. Земја на потекло : Увезен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мекинав е елегантно каузална затворена или надворешна употреба и има 100% полипропиленско јамка предиво

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

На денот на вашата свадба, запечатете ги заветите со овој убав бенд за венчавки Изработено во злато од р�

Дневните шорцеви од без граници го имаат тој случајен случај кој се вклопува во вашите планови за викен�

Секојдневниот тексас зазема тежок пресврт без фармерки за скејтер за граници Со вознемирувачки вознем�

Поставете ја вашата свадба на вистински начин Овие направени за да нарачаат персонализирани покани за �

Дизајнирано да се прошири со растечки стомак и изработен во супермек тексас, кажете му здраво на страни�

Оваа оригинална пејзажи дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простор

Убава и разноврсна, оваа класична кошула за машка копче од Докерс е дизајнирана со технологија без брчк�

Тркајте ги автомобилите на BMW M3 и MercedesBenz околу кривината, јамка, патеката за скокање! Автомобилите имаат

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Истакнати бои : сива, бела, розова, тен, жолта, портокалова, кафеава светска уметничка група е водечки уме

Послужете ги вашите гости со овој сет на две дрвени и метални Божиќни садови! Доволно големо за да служи�

Современите моменти од двојниот слој на Гербер, горниот дел и здолништето се изработени од 100% памучна т�

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Ватичаниот ПЈ поставен од oyој�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Извидникот од Бела Вита е безвременски лопар со класичен стил на чевли со брод Овој чевел ќе направи сек

Подобрите домови и градини Андерс измиени пластери за рециклирана смола од морнарицата е убава и издрж�

Слаби фармерки со темно индиго плакнење сребрени фармерки копродукции суки средно издигнување слаби ф�

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сандалите од клин Ранија од колекцијата на ourурнини ќе ве одведат каде и да сакате без страв да носите по

Во потрага по симпатичен пар станови што нема да ве насочат погрешно? Потоа, проверете го овој пат и изва

Нашиот отскокнувач не работи на батерии што работи на разиграност Подлогата е 100% полиестер...

Шорцеви од памук Jerseyерси ќе ги носите секоја сезона Совршен тренинг на шорцеви за викенд...

Подготвени за вашиот следен трофејски улов со најновата опрема за риболов? Завршете го вашиот арсенал с

Уметник : Veronique Charronsubject : Seasonal Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е по�

Опуштено вклопување на ногата на Wrangler® Boy, со прилагодување на половината, големини 418 Boys копнеат удобно�

Системот за прашка на канџи е широко познат по тоа што има најдобра подлога што не се лизга, вклучена во �

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Овој метод на истегнување и подготовка на платно ов�

Scroll